JENNiFER LOPEZ ANTALYA’DA FIRTINA GİBİ ESTİ

jennifer lopez antalya konseri-mayatta magazin haberleri (1)Latin müziğin divası Jennifer Lopez , 7 yıl aradan sonra Antalya’da konser verdi. Bir otel tarafından düzenlenen konseri, siyaset, iş, cemiyet ve sanat hayatının ileri gelen isimleri izledi.

Jennifer Lopez Antalya’da gerçekleştirdiği konserde, uzun süre sonra tekrar Türkiye’de olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. “ülkenizi çok özlemişim” diyen Ünlü Yıldız Antalya’yı çok sevdiğinin de altını çizdi.

Konseri izlemeye gelen ünlü simalar arasında Erkan Kolçak Köstendil ve eşi Cansu Tosun, Enis Arıkan, Aslı Kızmaz, Meryem Uzerli, Anıl & Pelin Akil ve Dilan Tatlıses’in yanı sıra Antalya Spor’un tüm takım oyuncuları ve yönetimiyle dünyaca ünlü futbol kulübü Real Madrid’in eski futbolcu Clarence Seedorf katıldı.jennifer lopez antalya konseri-mayatta magazin haberleri (1)

Konserde izdiham yaşandı

Regnum Carya Otel’de gerçekleşen konserde sevenleriyle buluşan ünlü yıldızı yaklaşık 2500 kişi izledi. JLO için özel tasarlanan sahnede özel bir catwalk alanı oluşturulurken Isparta’da özel olarak yetiştirilen beyaz güller JLO’nun sahnesini ve kulisini süsledi. 2000 kişi kapasiteli konser alanında dünyadan ve Türkiye’den 2500 Jennifer Lopez hayranı yer aldı. Konser öncesi 75 dakika sahnede kalacağı konuşulan ünlü yıldız, seyircilerin coşkusuna atmosferin güzelliği eklenince konser saatini 2 saate çıkardı. Lopez, bu yıl listeleri altüst eden yeni şarkısı Medicine’nın yanı sıra On The Floor, Aint It Funny,Love Don’t Cost a Thing’in de yer aldığı tüm hit şarkılarını Regnum Carya sahnesinde 2500 kişiyle birlikte seslendirdi.jennifer lopez antalya konseri-mayatta magazin haberleri (1)

Kızı Emme ile düet yaptı

Muhteşem dansları ve birbirinden göz alıcı sahne kostümleriyle sahnede devleşen ve konseri izlemeye gelen herkesi büyüleyen Latin ateşi Lopez, kızı Emme Anthony’le sürpriz bir şarkısına düet yaparak hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı. Anne kızın birlikte düeti uzun süre alkışlandı.

Sayfalar: 1 2 3 4