KARSU DÖNMEZ PEMBE KÖŞK’TE

karsu donmez-inonu vakfi konseri ankara-07.06.2016 (1)

inönü Vakfı ve Anadolu Çağdaş Eğitim Vakfı işbirliği ile burslu öğrenciler yararına Karsu Dönmez’in sahne aldığı bahar konseri gerçekleşti. Pembe Köşkte gerçekleşen konsere Mine Üçer, Hikmet Sami Türk,Yekta Güngör ve Mustafa Bilgehan gibi tanınmış çok sayıda davetli katıldı.

Son albümü ‘Colors’ dan parçalar seslendiren genç sanatçı konuklardan büyük alkış aldı. Dünyaca ünlü şarkıcı Karsu Dönmez şarkı aralarında anlattığı hikayeleriyle de konukları kahkahaya boğdu. Antakya kökenli müzisyen yeni albüm çalışmalarına başladığının müjdesini de verdi. inönü Vakfı Başkanı Özden Toker konuşmasında ”Burslu öğrenciler yararına düzenlediğimiz bahar konserimizde sahne alacak olan, kelimelerle anlatılmayacak muhteşem bir sese sahip Karsu Dönmez’e teşekkürler.” Dedi. Konuşmasının ardından, inönü Vakfı Başkanı Özden Toker, Karsu Dönmez’e plaket verdi. Karsu Dönmez İsmet İnönü ile aynı karede yer alan dedesine ait bir fotoğrafın hikayesini anlattı.

Ankara’dan sonra Türkiye’nin çeşitli yerlerinde konserler vereceğini belirten Karsu, sonrasında Dünya’nın dört bir yanında konserlerine devam edecek.

Sayfalar: 1 2