HUBLOT YENİ BUTİĞİNİ YALIKAVAK MARİNA’DA AÇTI

hublot yalikavak - Ricardo_Guadalupe, Diana_Sahenk, Ferit_Sahenk - mayatta
Ferit-Diana Şahenk, Ricardo Guadalupe
İsviçreli lüks saat markası Hublot , Türkiye’deki yeni butiğinin kapılarını gözde tatil noktalarından Bodrum’un kalbi Yalıkavak Marina’da açtı. Markanın CEO’su Ricardo Gaudalupe’nin ev sahipliği yaptığı açılış davetinde, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk ve eşi Diana Şahenk’in yanı sıra iş ve cemiyet hayatının tanınan isimleri yer aldı. Butik açılışının ardından seçkin davetliler Fenix Yalıkavak Marina’da kutlamaya devam etti.

Açılışta konuşan Ricardo Guadalupe, “Nihayet biraz gün ışığının tadını çıkarma zamanı. Hublot güneye iniyor! Yeni Akdeniz butiklerimiz, yepyeni saatler eşliğinde renkli bir yazın kapılarını aralamaya hazır. Hublot yaz mevsimini çok seviyor” ifadelerini kullandı.

İtalya’da Forte dei Marmi ve Capri, Yunanistan’da Mikonos, Fransa’da Saint-Tropez ve Monaco, İspanya’da İbiza’da açtığı butikleriyle Akdeniz kültürünü ve tatil ruhunu kutlayan Hublot, bu lüks tatil destinasyonlarının yanına Bodrum’u ekledi. Eski dünyanın 7 harikasından biri kabul edilen Halikarnas Mozolesi’nin taşlarından yükselen Bodrum’un ışıltılı renkleri sadece 25 adet ile sınırlandırılan çok özel bir Hublot saate ilham kaynağı oldu.

Classic Fusion Chronograph Bodrum Edition saatin kadranı ve kayışında, denizle iç içe Bodrum’a bir saygı duruşunda bulunarak mavi renk kullanılıyor ve mavi renk, kadran içinde beyaz kronograf alt-kadran çerçeveleri ve kayışta beyaz dikişlerle tamamlanıyor. 45 mm titanyum kasada Hublot calibre HUB1143 mekanizma tercih ediliyor.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10