HER ŞEY MÜMKÜN FİLMİNE ANKARA’DA GALA

Her Şey Mümkün filminin Ankara galası, Next Level Alışveriş Merkezi’nde yapıldı.

Her Şey Mümkün Filmi Yapım ve Cast Ekibi

Her Şey Mümkün filminin Ankara galası, Next Level Alışveriş Merkezi’nde yapıldı.

Başrollerinde Yetkin Dikinciler, Azra Akın, Levent Ülgen, Mehtap Bayrı, Kaan Girgin ve Haldun Dormen gibi isimlerin yer aldığı yapımın galası renkli görüntülere sahne oldu.

Filmin oyuncularından Yetkin Dikinciler, Azra Akın, Bahtiyar Engin, Mehtap Bayrı ve Yönetmen Ahmet Babayağmur ile yapımcı Binali Kılıç Ankara’daki galaya katıldı. Gösterim öncesi yönetmen ve oyuncular, filmle ilgili düşüncelerini dile getirdi. Azra Akın, çok güzel bir enerjiyle çalıştıklarını ve bunun filme yansıdığını söyledi. Yektin Dikinciler, katılımcıların 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayarak başladığı konuşmasında “Her şeyin mümkün olduğu bir dünya hayali olan filmin güzelliği sizlere de geçer” dedi.

ANKARA ŞAFAK SEZER’DEN İBARET DEĞİL

Bahtiyar Engin de Ankara’da olmanın onur verici olduğunu söyleyerek; “Anıtkabir’in eteğinde, Cumhuriyet’in başkentinde sanatçı olarak karşılanmak büyük mutluluk. Ankara’nın Şafak Sezer’den ibaret olmadığını kanıtladığı için Binali Bey’e teşekkür ederiz. Tiyatro adamı olarak Ankara’ya tiyatronun ve sanatın kalesi deriz. O kaleyi ayakta tuttuğunuz için hepinize teşekkürler” diye konuştu.

ANKARALI BİR FİLM

Yapımcı Binali Kılıç ise  Ankara için filmin farklı bir önemi olduğunu ifade ederek, “Filmin yönetmeni, yazarı kurgucusu, ışıkçısı tamamen Ankara’da olan bir film. O anlamda Ankara’yı çok önemsiyoruz. Ankara’nın kültür sanat hayatında benzer filmlerin daha çok olması gerektiğini düşünüyoruz. Bir ülkenin sadece İstanbul merkezli kültür ve sanatı olması dışında Ankara’nın daha atak olması gerektiğini düşünüyoruz” diye konuştu.