HANGİMİZ SEVMEDİK 17. BÖLÜMDE ADİLE VE MÜNİR TATİLDE!

hangimiz-sevmedik-17-bolum-ozet-fragmanHerkes, kayıp olan Adile ile Münir’i merak ederken onların keyfi yerindedir. Anne babalarının onlara nispet yapmak için tatile çıktığını öğrenen çocuklar, Adile ve Münir’e yokluklarında nasıl ayakta duracaklarını göstermeye kararlıdırlar. İşleri paylaşan çocuklar, her şeyi yolunda tutup, onlarsız da yapabileceklerini kanıtlayacaktır.

Şener kahvehaneye göz kulak olacaktır. Hatta baba yadigârı kahvehaneyi kara geçirmek için yepyeni bir planı vardır. Tarık ve Itır, hem evleri çekip çevirmenin hem de aile bireylerini kontrol altında tutacaktır. Ancak işlerin hiç te kolay olmadığını kısa zamanda anlayacaklardır.

Sandal kıyıya vurduktan sonra bir otele sığınan Adile ve Münir hallerinden memnundur. Münir bu fırsattan faydalanarak Adile’ye 36 yıl önce neden ortadan kaybolduğunu anlatmaya karar verir. Ancak işler planlandığı gibi gitmez. Itır’a karakoldan gelen telefon herkesi şaşkına çevirir. Hiç beklenmedik bir nedenle Adile ve Münir karakola düşmüşlerdir.

Hangimiz Sevmedik’e Sürpriz Konuk!

Hangimiz Sevmedik’in 17. bölümünde de usta oyuncu Ferdi Akarnur kadroya konuk oyuncu olarak dâhil oluyor. Birçok sinema filmi ve dizide rol alan usta oyuncu Akarnur, Adile ve Münir’in kaçamağında sürpriz bir rol ile izleyici karşısına çıkacak.