ÜNLÜ MODACI HAKAN YILDIRIM’DAN ŞIKLIK ÖNERİLERİ

Gülden Büyükuçak, Hakan Yıldırım

Gülden Büyükuçak, Hakan Yıldırım

Ünlü Modacı Hakan Yıldırım Kavaklıdere Beymen mağazasına konuk oldu.

Türk modasının ünlü ismi Hakan Yıldırım, Ankaralı moda severlerle bir araya geldi. Kendi markasını yaratarak dünya çapında bir üne sahip olan Modacı Hakan Yıldırım, Beymen Halkla İlişkiler Müdürü Gülden Büyükuçak ile bir söyleşi gerçekleştirdi. Ünlü modacıyı dinleyen davetliler daha sonra kendisine sorulan yöneltti.

Kış Sezonu Gardrobu Önerileri.

Yıldırım, 2013-2014 kış sezonu için bazı önerilerde bulundu. Ünlü Modacı, şık ve modern görünmek isteyen kadınlar için Patchwork kürk, dristen elbiseler, büyük ve düz formsuz kabanlar, tulum, ince-ipek gömlekler, dik yaka trikolar ve denim pantolonlar önerdi.

“Beni mutlu etmeyen kıyafeti dikmem”

Mimar Sinan Üniversitesini bitirmeden terk ederek moda sektörüne atılan Yıldırım, lise yıllarından beri dikiş dikip örgü ördüğünü belirtti. En çok tulum ve kısa etekli elbiseler dikmeyi sevdiğini söyleyen ünlü modacı, fotoğraf getirip fotoğraftaki elbiseyi dikmesinin istenmesinden pek hoşlanmadığını ancak insanları mutlu etmeyi çok sevdiğini de sözlerine ekledi. Kendisini mutlu etmeyen kıyafeti dikmediğini de söyleyen Hakan Yıldırım dünyaca ünlü birçok isme tasarımlarını giydirmeyi başarmış.

Dünyanın En İyi Tasarımcıları Arasında.

Taschen’in dünyanın en iyi tasarımcıları arasında yer alan Yıldırım yeni çıkacak olan kitapta yer alacak. Türkiye’den sadece Hakan Yıldırım’ın yer alacağı, dünyanın en iyi tasarımcılarının yer aldığı kitap kısa bir süre sonra yayına girecek.