DUYGU YÜCEER – GÜRHAN ÇARMıKLı ÇİFTİ EVLENDİ

duygu yüceer-gürhan çarmıklı

Gürhan Çarmıklı ile Duygu Yüceer hayatlarını birleştirdi.

NUROL Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erol Çarmıklı-Figen Çarmıklı çiftinin oğlu Gürhan Çarmıklı’nın Duygu Yüceer ile hayatını birleştirdiği şık düğün daveti Ankara Sheraton Otelde gerçekleşti. 7 yıldır birlikte olan genç çiftin düğün davetine katılanlar arasında Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 8. Cumhurbaşkanı Merhum Turgut Özal’ın eşi Semra Özal ve oğlu Ahmet Özal ile Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın’ın yanı sıra iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri yer aldı.

Balo Salonu Özenle Süslendi

Özel davet için Sheraton Otel’in balo salonu (KM Events) Meltem Beyazıt Tepeler tarafından düzenlendi. Otelin balo salonu Fransa’da Gürhan Çarmıklı’nın Duygu Yüceer’e evlenme teklif ettiği yer olan şatodan esinlenerek dekore edildi. Fuaye şatonun bahçesine, yemek salonu ise şatonun içine benzetildi. KM Events tarafından dekore edilen balo salonu davetlilerin beğenisini topladı.  Konukların katılımıyla birlikte, gelin ve damat son hazırlıklarını tamamlayarak salona geldi. Gürhan Çarmıklı ve Duygu Yüceer nikah masasına doğru yürürken konukların alkışına el sallayarak karşılık verdi. Çiftin nikahını kıyacak olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, şahitlik yapmak üzere Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, NUROL Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Çarmıklı ve Yenigün İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Yenigün’ü davet etti. Beklenen an geldiğinde konuklar sessizce nikah merasimini izlemeye başladı. Gökçek’in sorusuna “evet” yanıtı veren Gürhan Çarmıklı ve Duygu Yüceer’e Bakan Çağlayan, Nurettin Çarmıklı ve Mithat Yenigün de şahitlik etti. Bakan Çağlayan çifti tebrik ettikten sonra evlenme cüzdanını geline verdi.

Horon Teptiler

Artvin’li olan Çarmıklı ailesi, Artvin’in yöresel halk oyunları ekibinin gösterisine eşlik etti. Gecenin devamında ünlü popçu Serdar Ortaç sahneye çıktı. Yeni evli Çarmıklı çiftinin yanı sıra arkadaşları tarafından da çok sevilen Serdar Ortaç sahnedeyken, genç konuklar dans edip eğlendi. Gürhan-Duygu Çarmıklı çifti düğünün ardından New York’a gitti.

DİĞER FOTOLARI GÖRMEK İÇİN KAYDIRINIZ

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15