GRAF VON FABER-CASTELL İLE SEVGİ VE AŞK DOLU BİR DAVET

Graf von Faber-Castell Heritage dolmakalemler davetlilerin beğenisini topladı

Buyaka Barker’s Pen Shop mağazasında Sevgililer Günü için özel bir davet düzenledi. Graf von Faber-Castell Heritage dolmakalemlerinin de tanıtıldığı davete; polisiye roman türünde popüler yazarlardan Ahmet Ümit ve Adel Kalemcilik Genel Müdürü Evrim Hizaler de katıldı.

Davette, 250 yıllık yazım gereçleri markası Faber-Castell’in tarihindeki büyük aşk hikayesinin kapıları aralandı. Katılımcılar, Kontes Ottilie ile Kont Alexander von Faber-Castell çiftinin aydınlık ve zevkli kişiliklerinin esin kaynağı olduğu Graf von Faber-Castell Heritage Limited Edition koleksiyonunu ilgiyle inceledi.

Ottilie ve Alexander’ın evlendiği yıldan ilham alarak sadece 1898’er adet üretilen Graf von Faber-Castell Heritage dolmakalemler davetlilerin beğenisini topladı. Yeşil ve menekşe moru gövdenin üzerinde incecik işlenmiş desenlerin dikkat çektiği koleksiyon, gümüş parçaları ve el oymalı 18 karat çift renkli altın ucu, en iyi malzemelerle bir araya getiriyor ve sanatkarca sentez yaratıyor.

Sevgililer Günü’ne Özel Davet

Sevgililer gününe özel olarak organize edilen davette katılımcılar, Graf von Faber-Castell’in özel işçilikle üretilen ürünlerini kendilerine hediye edilen eşsiz renklerdeki mürekkeplerle deneyimledi. Etkinlik boyunca romantik “sevgi” sözcükleri davetlilerin el yazıları ile kağıda döküldü. Davet sonunda gerçekleştirilen çekilişte, yazı tutkunu misafirlerden biri Tamitio dolma kalemin sahibi oldu.

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.