GÖZDE ÇARMIKLI-AYTEK ŞAVKAN HAYATLARINI BİRLEŞTİRDİ

gozde carmikli aytek savkan dugun

NUROL Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erol Çarmıklı’nın kızı Gözde Çarmıklı ile İstanbullu İşadamı Aytek Şavkan evlendi.

İstanbul Four Seasons Bosphorus’daki düğün davetinde aile büyükleri konuklarını karşıladı. Yaklaşık 550 kişinin katıldığı düğünde konuklar şıklıklarıyla göz kamaştırdı. Muhteşem boğaz manzarasında gerçekleşen düğünde Chanel Garden teması işlendi. Sarmaşık ve ortancalarla bezenen ortama pembe, siyah ve fuşya renkler hakimdi. Fine Luxery Events tarafından organize edilen şık düğünde, nikahın kıyılacağı gazeboya doğru uzanan bir catwalk da kuruldu.

ayket savkan, gozde carmikli, erol carmikli, figen carmikli

ALKIŞLAR EŞLİĞİNDE NİKAH MASASINA

Son hazırlıklarını tamamlayan Gözde Çarmıklı ve Aytek Şavkan Catwalk’un üzerinde yürümeye başladı. Konukların alkışları eşliğinde nikah masasına doğru ilerleyen Gözde Çarmıklı ve Aytek Şavkan’ın heyecanı gözlerinden okunuyordu. Nikah masasındaki yerini alan çiftin şahitliklerini gelinin amcası Nurettin Çarmıklı ile Ali Rıza Gencer yaptı. Davetlilerin huzurunda, bir ömür boyu mutluluğa evet diyen Gözde Çarmıklı ve Aytek Şavkan şahitlerin de onayıyla hayatlarını birleştiren imzayı attı. Nikah merasiminin ardından yeni evli çift ilk danslarını etti.

Gözde Çarmıklı-Aytek Şavkan

Gözde Çarmıklı-Aytek Şavkan

Tebrikleri kabul eden Gözde-Aytek Şavkan çiftinin düğün daveti Live Band grubunun sahne performansıyla devam etti. Gecenin ilerleyen saatlerinde kabindeki yerini alan Dj Jose ise eğlencenin dozunu arttırdı. Muhteşem boğaz manzarasında gerçekleşen bu görkemli düğün eğlence ile devam etti. Gözde-Aytek Şavkan çifti düğünün ardından balayına çıktı.

Sayfalar: 1 2 3