BODRUM’DA GLORiA GAYNOR SÜRPRİZİ

Nef Reserve Yalikavak - Gloria Gaynor - mayatta

Amerikalı efsane şarkıcı Gloria Gaynor Bodrum’da konser Verdi.

En sevilen şarkılarını, iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri için seslendiren Gloria Gaynor, Türkiye’ye gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.

“disko kraliçesi” olarak anılan Gloria Gaynor gibi bir müzik ikonunun Nef Reserve Yalıkavak’ta sahne almasının Bodrum’un ve Türkiye’nin itibarına da büyük katkı sağladığını ifade eden Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, geceye katılanlara hoşgeldiniz dedi.

“I Will Survive” ile pop tarihine geçti

40 yılı aşan müzik kariyerinde 20’nin üzerinde albüm çıkaran ‘disko kraliçesi’ Gloria Gaynor, 1978 yılında yayınladığı ve müzik tarihinin en başarılı parçalarından biri olarak kabul edilen “I Will Survive” isimli şarkısıyla dünya listelerinde uzun süre bir numarada kalmayı başardı. Şarkı, Türkiye’de de Ajda Pekkan tarafından “Bambaşka biri” adıyla Türkçe olarak seslendirildi ve uzun yıllardır farklı kuşaklar tarafından dinleniyor.

Carlo Bernardini’den özel menü

Dünyaca ünlü şef Carlo Bernardini’nin etkinliğe özel olarak hazırladığı menüyle renklenen; DJ Murat Tokuz ve Jabbar’ın performanslarıyla bir müzik festivaline dönüşen gecede, müzikseverler Gloria Gaynor’ın şarkıları eşliğinde keyifli bir gece yaşadı. 1.000’e yakın davetlinin katıldığı ve Erden Timur ve eşi Emine Timur’un ev sahipliği yaptığı geceye, Gökhan Avcıoğlu, Şentürk Fahralı, Suzan Toplusoy, Merih Turanlı, Ömer İşvan, Songül Sel, Ceylan Sohtorik, Melike Bülent Sabuncu, Hülya Turgut Eltemur, Beste Mustafa Yurttaş, Özlem Avcıoğlu, Hande Yılmaz, Tolga Sezgin gibi iş ve sanat dünyasının önde gelen isimleri büyük ilgi gösterdi.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7