GİRİŞİMCİ KADINLARI SEZONA MERHABA DEDİ

girisimci iskadinlari angikad sezona merhaba 2021
Girişimci iş Kadınları Derneği (ANGİKAD), Sheraton Hotel Ankara’da düzenlediği geleneksel “Sezona Merhaba” partisinde tüm üyeleriyle bir araya geldi.

Pandemi nedeniyle verilen uzun bir aradan sonra yönetim kurulu ve tüm üyelerin buluştuğu etkinlik ANGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Hande Öztürk’ün açılış konuşması ile başladı. “ANGİKAD olarak yeni dönemde tüm enerjimizle ve hayallerimizle ‘biz’ olabilmek için çalışacağız” diyen Öztürk, derneğin yeni dönem projelerinden bahsetti.

Pandemi nedeniyle iş dünyasında yaşanan değişime de dikkat çeken ANGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı “Pandemi ile kendini belli eden dinamikler iş dünyasını zorunlu bir dönüşümün, kaygı ve endişenin içerisine sürükledi. Hepimiz ister istemez bunu yaşıyoruz. Girişimci iş kadınları olarak bu dönüşümü lehimize çevirebilmek için çok çalışmamız gerektiğine inanıyorum. Gençlere, çalışanlarımıza, topluma, ülkemize ve geleceğimize güvenelim” dedi.

DJ performasının renk kattığı organizasyonda keyifli bir akşam geçiren ANGİKAD, yeni sezona giderek genişleyen ailesi ile birlikte daha güçlü bir şekilde adım attı.