GALERiES LAFAYETTE iSTANBUL ’DA KAPILARINI AÇTI

Galeries Lafayette istanbul-cengiz cetindogan-demet sabanci-omer sabanci-arzu sabanci

Cengiz Çetindoğan-Demet Sabancı Çetindoğan, Ömer-Arzu Sabancı

Dünyaca ünlü Galeries Lafayette ‘nin İstanbul mağazasının açılışı sebebiyle özel bir davet düzenlendi.

Demsa Group işbirliği ile kapılarını Emaar Square Mall’da açan dünyaca ünlü Galeries Lafayette ’nin açılış davetinde Demet Sabacı Çetindoğan ve Cengiz Çetindoğan ev sahipliği yaptı. Açılış yemeğine; Fransa Büyükelçisi Charles Fries, Fransa Başkonsolosu Bertrand Buchwalter, Galeries Lafayette yöneticileri ile Sabancı ailesi üyelerinin yanı sıra iş ve cemiyet hayatının tanınan isimleri katıldı.

Sabancı ailesinden Arzu Sabancı, Neslihan Sabancı, Yalçın Sabancı, Cevdet Çetindoğan, Ömer Sabancı, Hacı Sabancı ve Hakan Sabancı’nın katıldığı davette GaleriesLafayette ailesi de yer aldı. Philippe Houze, Nicholas Houze, Olivier Bron ve Yassine Dinnari markanın asırlık hikayesini davetlilerle paylaştı.

İstanbul’da Fransız esintilerinin hissedildiği açılış yemeğine, Kargalar Kafeste grubunun müzikleri keyif kattı. Markanın simgesi haline gelen görkemli kubbenin altında gerçekleşen davet, katılımcılarına ışıltı bir gece yaşatırken, dev Eyfel kulesinin süslediği kapı ve Paris sokağı konsepti büyük beğeni topladı. Sokak sanatçıları, pandomim & jonklör sanatçıları, özel tasarlanan kafeler ve patiseri, çiçekçiler ile Paris,GaleriesLafayette İstanbul’a taşındı.

Sayfalar: 1 2 3