YILDIZLAR ÇOCUKLAR İÇİN BULUŞTU

Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı yararına Raffles İstanbul Zorlu Center’ da bir etkinlik düzenlendi.

Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı yararına Raffles İstanbul Zorlu Center’ da bir etkinlik düzenlendi.

“ Fransa Gecesi ” adlı etkinlikte Anne-Marie David, Corinne Hermes ve Jeane Manson sahne aldı.

Fransa Gecesi, “Ülkeler Buluşması” kapsamında Fransa’nın İstanbul Başkonsolosluğu işbirliğiyle, Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı yararına organize edildi. Fransa Gecesi’nde Eurovision Şarkı yarışması 1973 yılı birincisi Anne-Marie David ve 1983 yılı birincisi Corinne Hermes’in yanı sıra Jeane Manson gibi sevilen sanatçılar sahne aldı.

Ece Vahapoğlu ve Christiana Haydar Geceyi Sundu

Ece Vahapoğlu tarafından sunulan gecede, Fransız sanatçıların takdimini Christina Haydar yaptı. Fransa’nın sembollerinin, lezzetlerinin ve önemli markalarının yer aldığı organizasyonda Önder Bali şefliğinde Kargalar Kafeste Şov ve Ajda Ahu Giray da canlı performanslarıyla geceye katkıda bulundu.

Öner Evez’in gönüllü koreografisini üstlendiği, Tülin Şahin’in baş mankenliğinde gerçekleşen Gyunel defilesi geceye farklı bir renk kattı. Harvey Nichols ve Brandroom’larda yer alan Gyunel tasarımları Sponza takıları ile kombinlenirken, defiledeki mankenlerin saçlarını Ata Kuaför, makyajlarını ise MAC gönüllü olarak hazırladı.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13