EVA MENDES :SEVGİLİLER GÜNÜNDE AĞLAYACAĞIM

eva mendes - sevgililer gününde ağlayacağım

Güzel oyuncu Eva Mendes geçtiğimiz gece katıldığı The Ellen Show adlı talk show programında hayatına dair samimi itiraflarda bulundu.

İngiliz basınından The Daily Mail’in sitesinde yer alan habere göre; hakkında çıkan hamile dedikodularını kesin bir dille yalanlayan Eva Mendes uzun süredir görünmediği kameralar önüne ilk kez dün gece katıldığı şov programı The Ellen Show ile son verdi.

HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLAYACAĞIM

Sevgilisi Ryan Gosling ile ayrıldıkları yönünde çıkan iddialara bugüne dek cevap vermeyen Eva Mendes ‘Sevgililer Günü’nde ne yapacaksınız?’ sorusuna ”Not Defteri’ni izleyip hıçkıra hıçkıra ağlayacağım” yanıtını verdi.
Ünlü oyuncu havalimanında güvenlik bölgesinden geçmediği için hakkında çıkan hamile soruları dedikoduları üzerine Ellen Degeneres’i yaptığı açıklamada ”Havalimanında güvenlik bölgesinden geçmediğim için hamile olduğum iddia edildi ve bu çok saçma. Bana bu cihazlar hep ürkütücü gelir ve radyasyon yaydığından hiçbir zaman girmiyorum ama bu kez böyle bir dedikoduya sebep olacağını bilemiyordum’ cevabı üzerine Ellen Degeneres’in ‘İyi taktikmiş… Çocuk kız mı yoksa erkek mi?” sorusu üzerine salonda kahkahalar koptu.
Yaklaşık 1 ay önce sessiz sedasız ayrılan Eva Mendes ile Ryan Gosling, ilişkilerini bitirme sebebinin ‘çocuk’ konusundaki anlaşmazlıklar olduğu ileri sürülmüştü.
İddiaya göre Gosling artık çocuk istiyordu, Mendes’in ise buna cevabı, ‘Çocuk değil film yapmak istiyorum’ oldu.
İkilinin ilişkisi ‘The Place Beyond The Pines’ filmi sırasında, 2011’de başlamıştı.
Çift defalarca ‘dünyanın en seksi çifti’ seçilmişti.
Hakkında çıkan hamile dedikodularını kesin bir dille yalanlayan Eva Mendes uzun süredir görünmediği kameralar önüne ilk kez dün gece katıldığı şov programı The Ellen Show ile son verdi.