EDA TAşPıNAR STİL ÖNERİLERİNDE BULUNDU

Eda Taşpınar - gordion avm

Stil ikonu Eda Taşpınar Gordion Alışveriş Merkezi’nin 5. Yıl kutlamaları için Ankara’ya geldi.

Hafta sonu düzenlenen Forum Fashion Weekend etkinlikleri kapsamında Gordion Alışveriş Merkezi’ne gelen Eda Taşpınar, ziyaretçilere stil önerilerinde bulundu. Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin soru yağmuruna tuttuğu Taşpınar, güzellik sırlarını Ankaralı kadınlarla paylaştı. Stil ikonu, etkinliğe katılanların moda ve özel hayatıyla ilgili merak ettikleri tüm sorularını yanıtladı. Bir ara izleyiciler arasından birkaç kişiyi yanına alarak kendi seçtiği kıyafetlerle kombinler yaptı.

eda taspinar gordion avm 01 (2)

Taşpınar saatlerce nasıl güneşlendiğinin tüyolarını da Ankaralı takipçileriyle paylaştı. Uzun süre güneşlenenlerin çok fazla su içmesi gerektiğini sık sık vurgulayan Taşpınar, kendisinin çok güneşlendiği günlerde 7-8 litre su tükettiğini söyledi. Taşpınar, Fas’ta keşfettiği bitkisel bir krem sayesinde, yaz mevsiminin bitmesinden sonra birkaç ay daha bronzluğunu koruduğunu belirtti.

İstanbul’da Ankaralılardan tutuk insanlar olarak bahsedildiğini söyleyen Eda Hanım, “bu kadar soru beklemiyordum. Ankaralıların tutuk olduğunu söyleyen halt etmiş” dedi.

Moda hakkında gerçekleşen, yaklaşık bir saat boyunca devam eden söyleşinin ardından Eda Taşpınar, Gordion Alışveriş Merkezi ziyaretçileriyle özçekim yapıp sosyal medya hesabında paylaştı.

Eda Taşpınar - gordion avm

Eda Taşpınar