ECEM UYAR iLE ÇAĞATAY TARANOĞLU EVLENDi

ecem uyar cagatay taranoglu dugun (2)

Ecem Uyar ile Çağatay Taranoğlu Ankara’daki şık düğünde hayatlarını birleştirdi. Devlet Eski Bakanı Ersin Taranoğlu’nun Oğlu Çağatay ile İşadamı Turgut Uyar’ın kızı Ecem’in düğünü siyaset, iş ve spor dünyasının tanınan isimleri katıldı.

Düğünde dikkat çeken isimler arasında; İçişleri Eski Bakanı Murat Başesgioğlu, Eski Bakanlardan, Edip Safter Gaydalı, İlhan Aküzüm, Ülkü Güney, Cumhur Ersümer, Yüksel Yalova, Bursa Eski Valisi Orhan Taşanlar, DYP Sakarya Eski Milletvekillerinden Ahmet Neidim, ANAP Eski Sakarya Milletvekili Mümtaz Özkök, Kop İş Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alemdar, Adalet Eski Bakanı Oltan Sungurlu ve BJK Başkanı Fikret Orman ile Futbol Federasyonu Eski Başkanı Haluk Ulusoy yer aldı.

Bilkent Üniversitesi’nde öğrenciyken tanışan Ecem Uyar ile Çağatay Taranoğlu bir süre sonra evlenmeye karar verdi. Çağatay ile Ecem’in düğününe katılan konuklar bir süre fuayede çiftin gelişini bekledi. Çift son hazırlıklarını tamamladığında konuklar da balo salonundaki yerlerini aldı. Alkışlar eşliğinde nikah masasındaki yerini alan çiftin şahitliklerinin Korkut Denizeri, Fikret Orman, Haluk Ulusoy ve Nuri Paker üstlendi. Nikah merasiminin ardından ilk dansını eden yeni evli çift, konuklarıyla birlikte gece yarısına kadar eğlendi. Çiçeği burnunda Çağatay-Ecem Taranoğlu çifti balayı için Maldivleri tercih etti.

ecem uyar cagatay taranoglu dugun (3)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11