DOĞUKAN MANÇO VE TUĞBA YURT ‘DAN RENKLİ KLİP

dogukan manco - tugba yurt

Ünlü sanatçı Barış Manço’nun büyük oğlu Doğukan Manço, ‘Sakin Ol parçasına solist Tuğba Yurt’un ile klip çekti. Sakin Ol parçasının klibinde Kardeş Payı dizisi ekibi oynadı.

Yaklaşık 4 yıldır DJlik ve müzik prodüktörlüğü yapan Doğukan Manço, ikinci teklisi “Sakin Ol!”u Tuğba Yurt’un performansı ile hazırladı. 90’ların en çok ses getiren şarkılarından biri olan “Sakin Ol!”, Doğukan Manço ve Tuğba Yurt yorumu ile yeniden hayat buldu. Sözleri Sezen Aksu’ya, müziği Sezen Aksu ve Uzay Heparı’ya ait olan “Sakin Ol!”un 2014 düzenlemeleri Doğukan Manço imzası taşıyor.

Manço ve Tuğba Yurt “Sakin Ol!”un video klibinin yönetmeni ise Kemal Başbuğ. Video klip 60 kişilik bir ekiple, 17 saatte Boğaz sahil şeridi, Kanlıca ve Maltepe’de tamamlandı. Kardeş Payı dizisine konuk oyuncu olarak katılan Doğukan Manço’nun projesinin video klibine bu sefer de dizinin oyuncuları tam kadro konuk oldu.

Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan, Şinasi Yurtsever, Ali İhsan Varol, Berfu Öngören, İpek Yaylacıoğlu, Korhan Herduran, Cemil Şahin, Kadir Polatcı gibi dizinin öne çıkan isimleri dizi karakterleri ile Doğukan Manço ve Tuğba Yurt  “Sakin Ol!” projesinin video klibinde çok konuşulacak, renkli sahnelere imza attı.

Son dönemin en çok ses getiren dizisi “Kardeş Payı”nın mimarı Selçuk Aydemir’in desteğiyle, Doğukan Manço’nun yepyeni video klibinin ilk yayını her yerden önce ilk kez 01 Nisan 2014 perşembe akşamı yayınlanacak “Kardeş Payı”nın yeni bölümünde olacak.