DiRiLiŞ ERTUĞRUL 74’NCÜ BÖLÜMDE SİNSİ PLANLAR

Diriliş Ertuğrul 74 ‘ncü Bölümü son derece hareket dolu sahneleriyle ekrana geliyor. Türlü oyunlara göğüs geren Ertuğrul Bey, kurulan tuzağı tersine çevirerek tekfurun kızını kurtarıp kaleden sağ çıkmayı başarıyor.

Vasilius’un Savaş Çıkarma Planı

Kurulan tuzağı tersine çeviren Ertuğrul Bey ve alpleri, bitmeyen sinsi planlara ve oyunlara karşı mücadele ediyor. Tekfur’la dostluk ilişkisi kurmayı da başarıyor. Vasilius da boş durmayarak hain emellerini uygulamaya çalışıyor. Ertuğrul’un hanında Tekfur’u öldürterek Ertuğrul’u zor durumda bırakmak isteyen Vasilius. Türklerle Bizans arasında savaş başlatmaya çalışır. Acaba Vasilius’un bu planı başarıya ulaşacak mıdır?

Aslıhan’a ilgisi olan Sadettin Köpek, Ural’ın da desteğiyle Candar Bey’den Aslıhan’ı ister. Bu teklife Candar Bey ne diyecektir? Önceki bölümlerde babasına mutlak itaat sözü veren Aslıhan, Saadettin Köpek ile evliliğe olumlu yaklaşacak mı? Bu meselede Aliyar’ın tutumu ne olacak?

Kutluca, Çolpan’la birlikte Toktamış Bey’i öldüren Aybüke’yi sorguya çeker. Bu tehlikeli durum Çolpan’a yansıtılınca Çolpan hemen harekete geçerek acımadan Aybüke’yi öldürür. Gün geçtikçe Çavdar Obasında gördüğü kirli işlerden rahatsız olan Kutluca nasıl bir tavır içinde olacak? Bu ölümün bir cinayet olduğunu öğrenebilecek mi? Öğrenirse nasıl bir tavır takınacak?

Diriliş Ertuğrul 74 ‘ncü bölümünde büyük bir oyun içerisine düşmüş Ertuğrul Bey ve alpleri düştükleri tuzaktan habersiz olarak kalede mahsur kalır. Sultanın sulhu tesis etmekle görevlendirdiği Ertuğrul Bey savaş çıkarmakla suçlanmaktadır. Kaleden alpleriyle birlikte sağ çıkabilecek mi? Bu durumu haber alan Candar, Köpek ve Ural ne şekilde davranacak?

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI:

Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.