DENiZ YıLDıZı 1000. BÖLÜMÜ KUTLADI

deniz yildizi dizisi 1000 bolum kutlamasiYaklaşık beş yıldır aralıksız süren Deniz Yıldızı dizisinin 1000. Bölümü özel bir gece ile kutlandı. Fox Tv’de her gün yayınlanan dizinin 1000. Bölüm kutlamalarına yapım ekibi ve oyuncular tam kadro katıldı.

Çekimleri Ankara’da yapılan Deniz Yıldızı dizisi, 1000. bölümü geride bıraktı. Beş sezondur izleyici ile buluşan dizinin bu başarısı, düzenlenen gece ile kutlandı. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dans gecelerinde vals yaparken görüntülerinin bulunduğu Ankara Palas’ta düzenlenen geceye, dizi oyuncuları, yapımcıları, teknik ekibi ve kanal yöneticileri katıldı. 1000 bölümü geride bırakmanın gurur verici ve büyük bir başarı olduğunu dile getiren oyuncular, uzun yıllar dizinin devam etmesi dileğinde bulundu. Kanal yöneticileri de, yapımcılara ve oyunculara teşekkür plaketi sundu.

TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ

Dizide, tıp fakültesi öğrencileri ve ailelerinin başından geçen olaylar anlatılıyor. Aşk, dostluk, intikam, nefret, hırs gibi duyguların anlatıldığı günlük dizi, yayınlandığı günden bu yana başarı grafiğini her geçen gün üst sıralara taşıdı.

HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARINI GÖRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ OKLARI TIKLAYINIZ

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10