DAMLA TÜFEKÇi – ETKiN PERÇiNER EVLENDi

Damla Tüfekçi ile Etkin Perçiner Ankara’da düzenlenen şık bir düğün davetinde hayatlarını birleştirdi. Genç çiftin, Bilkent Otel’de gerçekleşen düğününe Başkent sosyal yaşamının tanınan isimleri de katıldı.

Ümit Kemal-Serpil Tüfekçi çiftinin kızları Damla ile Şule-Ertuğrul Perçiner çiftinin oğlu Etkin Perçiner dünya evine girdi.

Çocukluk arkadaşı olan Damla Tüfekçi ve Etkin Perçiner, uzun bir aradan sonra, geçtiğimiz yıl bir davette tekrar karşılaştı. Damla ile Etkin bu karşılaşmadan sonra birbirine aşık oldu. Genç çift ailelerinin de onayını aldıktan sonra evlenmeye karar verdi. Kısa bir süre önce nişanlanan çifti, akrabaları ve yakın dostları düğünde de yalnız bırakmadı. Aile büyükleri fuaye alanında konuklarını karşılarken, Damla ve Etkin de nikah merasiminden once son hazırlıklarını tamamladı. Konuklar masalarındaki yerlerini aldığında Genç çift salona girdi. Alkışlar eşliğinde nikah masasındaki yerini alan Tüfekçi ile Perçiner heyecan içerisinde nikah memurunun sorusunu soracağı anı beklemeye başladı. Hayatlarını birleştiren soruya ‘evet’ yanıtını veren Damla Tüfekçi ve Etkin Perçiner, nikah merasiminin ardından aile fotoğrafı çektirdi. İlk danslarını konukların alkışları eşliğinde eden çiçeği burnunda evliler daha sonra tebrikleri Kabul etti. Damla-Etkin Perçiner çiftinin düğünü gece yarısına kadar eğlence dolu görüntülerle devam etti. Düğünün ardından çift balayı için Monte Carlo’ya gitti.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11