COLE HAAN VE MOSAFER ANKARA’YA GELİŞİNİ KUTLADI

Cole Haan ve Mosafer armada avm - mayatta haberlerCole Haan ve Mosafer Armada AVM’de açtıkları yeni mağazalarıyla rotalarını şimdi de Ankara’ya çevirdiler.

Özlem Süer ile düzenlenen açılış davetine, magazin ve cemiyet hayatının önde gelen simaları katıldı.

Perakendenin Ortadoğu ve dünyadaki büyük oyuncularından Abu Issa Holding Türkiye’ye beraberinde getirdiği Mosafer ve Cole Haan’ı yeni açılan Armada mağazalarıyla şimdi de Ankara’ya taşıdı. Fark yaratan konseptleriyle büyük ilgi gören Mosafer ve Cole Haan,Armada mağazalarının açılışlarını Özlem Süer ile beraber kutladılar. Ankara’nın önde gelen isimlerinin katıldığı davette Özlem Süer 2018’in en önemli stil ve moda trendlerini anlattıktan sonra, en ideal yeni yıl hediyeleri için de birbirinden ilgi çekici tüyolar verdi.

Özlem Süer davet boyunca Cole Haan ayakkabıları ile 2018’in en trend görünümlerini elde etmenin formüllerini anlatırken, seyahat şıklığı hakkında da çok önemli tavsiyelerde bulundu.

Her detayın özenle düşünüldüğü davette, yeni yıla günler kala herkesin heyecanla beklediği yeni yıl için misafirler en güzel dileklerini minik not kağıtlarına yazarak mağazadaki çam ağacına astılar. Dileklerin dilendiği, hediye seçmenin püf noktalarının konuşulduğu, yeni trendlerin masaya yatırıldığı davette Ankaralılar Özlem Süer ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşarken, Cole Haan ve Mosafer’in de Ankara’ya gelişini keyifle kutladılar.