ÇOCUKLAR İÇİN ÇiMLER ÜSTÜNDE DANS ETTİLER

Cimler Ustunde Dans Gecesi-genel

Ankara Koru Rotary Kulübü, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hematolojisi bölümüne cihaz temin etmekamacıyla bir organizasyon düzenlendi.

İngiltere’nin Ankara Büyükelçiliği bahçesinde düzenlenen etkinlik 15. Geleneksel Çimler Üstünde Dans gecesiydi. Etkinliğe Ankara Koru Rotary Kulübü üyeleri ve çok sayıda yardımsever katıldı. Ev sahibi Büyükelçi Richard Moore açılış konuşması yaptı. Yardım amaçlı bir davete ev sahipliği yapmaktan gurur duyduğunu söyleyen Moore: “Türkiye’nin en iyi çimleri bizde. Bunun tadını çıkarın ve çimler üzerinde dans edin” dedi.

Cimler Ustunde Dans Gecesi-Zeynep Akinci, Maggie-Richard Moore

Zeynep Akıncı, Richard Peter-Margaret Moore

Koru Rotary Kulübü Başkanı Zeynep Akıncı konuşmasında kulüp faaliyetlerden bahsetti. Akıncı, rotary’nin ‘Kendinden önce hizmet’ ilkesinden yola çıkarak 15 yıldır düzenlenen konserlerden elde edilen gelirle, farklı konularda toplumsal hizmet projeleri gerçekleştirdiklerini söyledi. Akıncı, bu yılki konserden elde edilen gelirin Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hematolojisi Bölümüne özel bir cihaz almak için kullanacaklarını dile getirdi. Zeynep Akıncı, Büyükelçi Moore ve eşine teşekkür plaketi sundu. Gece Jasmine Septet konseri ile devam etti. Grubun şarkılarına çimler üstünde dans ederek eşlik eden davetliler, gönüllerince eğlendi. foto galeri ikonu

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7