Çiğdem Eren ile Hakan Kiziroğlu Dünya Evine Girdi

cigdem-eren-hakan-kiziroglu-dugun

Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Erdal Eren’in kızı Çiğdem ile Hacettepe Üniversitesi Profesörü İlhami Kiziroğlu’nun oğlu Hakan, Ankara Sheraton Oteli’nde düzenlenen şık düğün davetinde hayatlarını birleştirdi.

Geçtiğimiz sene tanışan genç çiftin bu özel gece için hazırlanan konseptiyle hayli ilgi çekiciydi. Yeni yılın gelişinden kısa bir süre öncesine denk gelen düğünde yılbaşı konsepti kullanıldı. CSA tarafından organizasyonu yapılan davette otelin balo salonu, kışı yansıtan bir ambians ile konukları karşıladı. Baştan aşağı beyaz renkli tüllerle kaplanan salonun girişinde Erdal-Funda Eren çifti ile İlhami-Filiz Kiziroğlu çifti konuklarını karşıladı. Yaklaşık bin kişinin davetli olduğu düğünde siyaset,iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri bir araya geldi.

İş ve Siyasetin Ünlü İsimleri Düğünde

Konuklar arasında yer alan Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan düğüne eşi Songül Hanım ile birlikte katıldı. Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi-Şafak Akın, Nurol Holding Yönetim Kurulu Üyesi Erol-Figen Çarmıklı, Limak Yönetim Kurulu Başkanı Nihat-Gülseren Özdemir ve İçkale Şirketler Grubu Başkanı Nadire İçkale gibi iş dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getiren bu özel gecede konuklar kokteylin ardından balo salonuna geçerek genç çiftin gelmesini beklediler. Son hazırlıklarını tamamlayarak salona giren çift, kırmızı halıda yürürken konuklar alkışlarıyla eşlik etti. Nikah masasına oturan çiftin şahitliklerini Devlet Eski Bakanı Kamran İnan, Zeynep Özenci, Metin Özenci, Selin Esen Ergün, Kaan Kiziroğlu ve Serhan Zafer yaptı. İlk danslarını eden Çiğdem-Hakan Kiziroğlu çifti daha sonra davetlilerle bir bir görüşerek tebrikleri kabul ettiler. Evlilik sonrası Amsterdam’a yerleşecek olan çift, balayı için Antalya’yı tercih etti.

FOTO GALERİ İÇİN KAYDIRINIZ

Sayfalar: 1 2 3 4