CERMODERN’DEN AÇIK HAVA SİNEMASI ‘NA DAVET

cermodern-acik-hava-sinema gunleri

CerModern , 31 Mayıs Salı gününden itibaren yaz boyunca her hafta Salı ve Cumartesi günleri sizleri açık hava sineması na davet ediyor. Yazın daha da sakinleşen Ankara’da CerModern, film günleriyle ziyaretçilere vaha misali bir etkinlik dizisi sunuyor. İlk bir hafta için beş gün boyunca ücretsiz düzenlenecek film gösterimleri, Türk filmleri konsepti ile başlayacak. Ardından ise haftada iki gün izlenebilecek filmler için etkinlik biletlerini Pazartesi dahil her gün 10:00-20:00 saatleri arasında CerShop’tan veya etkinlik günü 17:30’dan itibaren CerModern bilet gişesinden edinilebilir. 

Kontenjanların 800 kişi ile sınırlı olduğu gösterimlerde Türk yapımı filmler İngilizce altyazılı, yabancı yapım filmler Türkçe altyazılı gösterilecektir. Türk filmlerinin İngilizce altyazı ile gösterimiyle; Ankara’da ikamet eden ve Türk filmlerini merak eden ancak sinema salonlarında İngilizce çeviri eksilikliği nedeniyle film izleyemeyen; farklı milletlerden ziyaretçilerimize de Türk sineması ile ilgili bu ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. 

Etkinlik dizisinin ilk haftasında (31 Mayıs- 4 Haziran 2016) gösterilecek filmler;

31 Mayıs 2016 Kalandar Soğuğu (Mustafa Kara, 2015), 
1 Haziran 2016 Uzaklarda Arama (Türkan Şoray, 2015), 
2 Haziran 2016 Ana Yurdu (Se-nem Tüzen, 2016),
3 Haziran 2016 Kasap Havası (Çiğdem Sezgin, 2015) 
4 Haziran 2016 Toz Bezi (Ahu Öztürk, 2015). 

Etkinlik rezervasyonu alınmamakla birlikte CerModern üyelerine özel rezervasyon yapılmakta, Açık hava sineması na katılmak isteyen üyelerimizin etkinlikten beş saat öncesine kadar isteklerini bildirmeleri gerekmektedir. Bilet ücretleri tam bilet 15 TL, öğrenci 10 TL şeklindedir. Daha fazla bilgi için Cer-Modern Facebook hesabındaki ilgili etkinlik sayfalarını takip edebilirsiniz. 

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.