CADARO JEWELLERY HOME ‘A IŞILTILI AÇILIŞ

Cadaro Jewellery Home-genel 5Cadaro Jewellery Home , Ankara’daki 4 katlı mağazasının açılışını görkemli bir geceyle gerçekleştirdi.

Dünyaca ünlü mücevher markalarını bünyesinde barındıran Cadaro Jewellery , Caviar Seafood Restaurant ve Cadaro Brasserie’nin açılışının gerçekleştiği gece renkli görüntülere sahne oldu. Filistin Caddesi’ndeki mağazanın açılışına İstanbul ve Ankara cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin yanı sıra büyükelçiler de katıldı. Ayşe-Yusuf Yıldız çiftinin ev sahipliği yaptığı geceye Avusturya, Güney Afrika, Slovakya ve Moğolistan büyükelçileri ve eşleri ile çok sayıda üst düzey diplomat katıldı. Cadaro Jewellery Home’un açılış gecesine gelen konuklar şıklıklarıyla göz kamaştırdı. Çağla Şikel, Sema Şimşek, Tuğçe Sarıkaya Cadaro Jewellery’nin özel tasarım mücevherlerini konuklara tanıttı.

 

2 MİCHELİN YILDIZLI ŞEFTEN LEZZETLER

Açılış gecesinde örnek bir ev sahipliği sergileyen Ayşe-Yusuf Yıldız çifti tüm konuklarıyla yakından ilgilendi. Organizasyonda konuklara ikram edilen lezzetleri 2 Michelin Yıldızlı Avusturyalı Chefs Erich Hausler hazırladı. Davete şehir dışından’dan katılan konuklar VIP araçlarla mekana getirildi. Konuklar leziz ikramlar ve DJ performansıyla unutulmaz bir gece yaşadı.

EL İŞÇİLİĞİ MÜCEVHERLER DİKKAT ÇEKTİ

Açılışta davetliler ilk olarak giriş kattaki Cadaro Brasseri’deki kokteyl ile karşılandı. Ardından mekanın en üst katındaki Caviar Seafood Restaurant’a çıktılar. Davete katılan seçkin konuklar Cadaro Jewellery Home koleksiyonundaki el işçiliğiyle üretilen mücevherleri dikkatle inceledi. Gecenin ilerleyen saatlerinde parti havasına bürünen davet geç saatlere kadar devam etti.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12