BODRUM SOKAKLARI ÜNLÜ KAYNIYOR

Melis, Tugay Kerimoğlu

Bodrum sokakları yaz mevsiminde ünlü akınına uğruyor. Galatasaray ve Glasgow Rangers’ın eski yıldız futbolcusu Tugay Kerimoğlu tatilini Bodrum’da geçiriyor.

Eşi ve çocuklarıyla Yalıkavak’ta yaz tatilini geçiren Tugay Kerimoğlu, gündüz denize girip plajda vakit geçirirken akşamları aile gezmesini tercih ediyor. Yalıkavak çarşı’da eşi Etkin Hanım ve kızı Melis ile birlikte bir tur atan Tugay Kerimoğlu, daha sonra Palmarina’daki klasik otomobilleri inceledi.

Erdal Eren-Funda Eren

Erdal-Funda Eren

Türkiye Müteahhitler Birliği Eski Başkanı Erdal Eren tatilini eşi Funda Hanım ile birlikte Bodrum’da geçiriyor. Yalıkavak Palmarina’da yürürken karşılaştığımız Erdal-Funda Eren çifti, akşam yemeği için Sait Restorana doğru ilerliyordu. Tatil boyunca bol bol güneşlenen Eren çifti, beyaz giysilerin içinde oldukça bronz görünüyordu.

Eski Bakanlardan Nejat Arseven ve eşi Düriye Hanım da tatilini Bodrum’da geçiriyor. Yazlıklarının bulunduğu sitede, çoğunluğu Ankaralı olan komşularıyla birlikte keyifle tatilini geçiren çift akşam yemeği için sık sık dışarı çıkıyor. Yalıkavak Palmarina’da karşılaştığımız Arseven çifti dostlarıyla akşam yemeği yemek için Sait Restoran’a doğru yürüyordu. Arsevenler şık giyim tarzları ve neşeli tavırlarıyla oldukça keyifli görünüyordu.

Sayfalar: 1 2 3 4