ENGELLi ÇOCUKLAR YARARINA ALIŞVERİŞ FESTiVALi

bikap jw marriott ankara-11.02.2019BiKAP (Başarılı İş Kadınları Platformu’nun) Başkent’te Sevgililer Günü konseptli alışveriş festivali düzenledi.

Festivalde, kapı girişinden elde edilen gelir Sarp’ın Umudu Genetik Hastalıklı ve Engelli Çocuklar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne bağışlandı.

BiKAP, Ankara’da üçüncü kez alışveriş şenliği düzenledi. BiKAP Kurucusu Bilge Kuru ve Projehane Ankara ortağı Mehtap Özdoğan’ın ev sahipliğinde JW Marriott Hotel’deki davette çok sayıda alışveriş tutkunu yer aldı. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in de katıldığı şenlikte  Ankara cemiyet hayatından isimlerin yanı sıra Elif Gönlüm, Emel Yıldırım, Melda Aksu gibi İstanbul cemiyet hayatından tanınmış kişiler de markalarıyla alışveriş şenliğine renk kattı.

ÜNLÜ İSİMLER İLGİ ODAĞI OLDU

Takıdan ev dekorasyon ürünlerine, modadan kozmetiğe birçok markanın yer aldığı şenlik sabah saatlerinde başladı. Gün boyu devam eden etkinliğe Ankaralı alışveriş tutkunları yoğun ilgi gösterdi. Festivalin konukları arasında Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören de vardı. Standları tek tek dolaşan Ersoy ve Demirören birbirinden farklı markalara ait standlardan alışveriş yapmayı ihmal etmedi. BİKAP’ın kapı girişinden elde edilen gelir Sarp’ın Umudu Genetik Hastalıklı ve Engelli Çocuklar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne bağışlandı. Ziyaretçilere girişte Berna Uslu Kaya adlı yazarın ‘Zaman Tamircisinin Dükkanı’ kitabı hediye edildi.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7