BEYMEN 2018-2019 SONBAHAR-KIŞ KOLEKSİYONU TANITILDI

beymen 2018-2019 sonbahar kis sezon sunumu-ankara kavaklidere-mayatta-11.10.2018

Beymen 2018-2019 Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu’nu Kavaklıdere mağazasında düzenlediği bir davet ile tanıttı.

Beymen Artistik Direktörü Murat Türkili’nin stylingi ve sunumu ile sergilenen trunk show’u Başkent sosyal yaşamının öne çıkan isimleri izledi. Aralarında Düriye Arseven, Sook Gyeong Shim, Ebru Demiryürek, Serpil Artukmaç, Beliz Büyükhanlı, Gülden Büyükuçak, Aysel Akçay, Işın Kurşaklıoğlu, Neşe Boysanoğlu, Ayşe Kaplan, Çisil Alizade, Nilsu Alizade, Hülya Topçuoğlu Kural, Nesrin Kılavuz, Demet Naslı, Eda Ersoy, Fulya Erdem, Rezan Anık, Taç Dinç ve Pınar Canalp’in yer aldığı iş ve cemiyet hayatından çok sayıda ünlü isim gösteriyi izledi.

Türkili yeni sezonu şu şekilde yorumluyor, “ Beymen 2018-2019 Sonbahar–Kış sezonunda mimari yapılardan esinlenerek Barok ışıltılarla ihtişamlı bir görünüm sunuldu. Koleksiyonda doğanın sakinliği ve huzuru, narin desen ve modern dokulu kumaşlarla hayat bulurken, sonbaharın şiirsel renkleri ve serinletici dağ esintileriyle buluşuyor. 

Romantik kırmızı ve bordo tonlarının pembe yağlıboya çiçek deseniyle kurutulmuş gül katmerlerini anımsattığı koleksiyonda, büyük gardenya çiçek deseni maskülen takımlara, modern resimlerden esinlenen acı kahverengi fırça deseni ise saten ipek elbiselere zarif ve feminen bir hava katıyor. Sonbaharın renkli manzaralarından ve sıcak tonlarından esinlenen sofistike tasarımlar, zarif işçilikleriyle lüksün yalın ruhunu ifade ediyor.”