BEYMEN 2017 İLKBAHAR/YAZ KOLEKSİYONUNU TANITTI

Beymen 2017 İlkbahar-Yaz sezonunu tanıttı. Ankara Kavaklıdere mağazasındaki tanıtımda, yeni sezon ürünlerini Vogue Editörleri Ece Öğütoğulları ve Naz Bileydi yorumladı.

Beymen’in 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonu Ankara’da düzenlenen mini defileyle tanıtıldı. Sezon sunumu etkinliği Kavaklıdere mağazasındaki gerçekleşti. Etkinliğe Başkent sosyal yaşamının tanınan yüzleri katıldı. Davetliler, dünyaca ünlü tasarımcıların ürünlerinin yanı sıra, Beymen ve Academia markalarının da yer aldığı koleksiyonu modellerin üzerinde görme fırsatı buldu. Sezonunun öne çıkan tasarımlarını ilgi ile inceleyen moda tutkunları,  36 kombinin yer aldığı sunumun ardından yeni sezona ilişkin merak ettikleri hakkında bilgi aldı. 

Gömlek kumaşından elbiseler

Sezonun trendleri arasında çiçekler, grafik desenler, gömlek kumaşından elbiseler öne çıkıyor. Dantel bu sezon günlük hayatta daha çok kullanılıyor, özellikle spor kombinlerle casual bir görünüm katıyor. Aquazurra’nın ponponlu ayakkabıları ve geçen sezonun trendi pijamalar bu sezonda da yükselişini sürdürüyor. Beymen Collection 2017 İlkbahar/Yaz sezonunda, kusursuz arınmış siluetler, naif desenler, saf ve parlak renkler ile sezonu tanımlarken, kadını detayları kullanmaktaki ustalığını gözler önüne seriyor. Academia bu sezon spor giyimin karmaşasıyla yüksek zevkin detaycılığını bir araya getiriyor. Academia İlkbahar/Yaz 2017 kadın koleksiyonunda, önemsiz gibi görünen şehir mimarisinden ilham alan formlar, beklenmedik yerlere yerleştirilen volanlar ve spor giyime tezat ışıltılı aksesuarlarla bir araya geliyor.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9