BEAUTY&FASHION DAY 24’TE RENKLİ ANLAR

Beauty&Fashion Day 24 - mayatta - 20.02.2024“Her şey kadın ile daha anlamlı” sloganıyla yola çıkan Beauty&Fashion Day 24 Ankara’da gerçekleştirildi. Brand İnvest tarafından düzenlenen güzellik ve moda gününde Naz Ersoy ev sahipliği yaptı.

Beauty&Fashion Day 24 etkinliğinde, kadınlara her yaşta bakımlı, başarılı, güzel, sağlıklı ve güçlü olabileceklerini anlatan konuşmacılar yer aldı. Ünlü tasarımcıların defileleri ile sağlık ve güzellik sektörünün öncü isimlerinin yer aldığı etkinliğin sunuculuğunu Astrolog Hande Kazanova üstlendi.

Ankara cemiyet, sosyal ve iş yaşamından önemli 250 kadınının özel olarak davet edildiği eventin basın sponsorluğunu mayatta.com ve Bitter üstlendi.
Etkı̇nlı̇ğin ana sponsoru Opel Türkiye, kozmetik sponsoru Benefit Cosmetics Türkiye, yan sponsor Ovoo Bodrum ve güzellik sponsoru da Elizya Güzellik oldu.
Üç ünlü modacı sezona uygun koleksiyonlarını seyircilerin beğenisine sundu.
Alanında uzman hekimler, moderatör eşliğinde 15’er dakikalık söyleşilerle dinleyicilerle kendi alanlarında son çıkan yenilikleri paylaştı.

Ankara Sheraton Otel’de düzenlenen organizasyona konuşmacı olarak katılan Medikal Estetik Doktoru Dr. Özge Aydın, “Medikal estetik uygulamalarında son trendler” başlığı altında izleyenlere estetik uygulamalar hakkında son gelişmeleri anlattı.

Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Pınar Telli Celtemen “Sosyal hayatta sağlıklı kadın olmak” konusunda katılımcılara bilgiler verirken, jinekolog gözüyle kadını sosyal hayattan uzaklaştıran problemlerin ne olduğunu aktardı.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Protetik Diş Tedavisi Uzmanı Dr. Tansu Erakman ise “Kişisel Marka Yaratmada Diş Sağlığının Rolü” başlığı altında görünüşün önemli olduğu mesleklerde, dental sağlık ve estetiğin önemine ilişkin bilgiler paylaştı.

Brand Invest kurucusu Naz Ersoy ise konuşmasında, Naz Ersoy Beauty Fashion Day projesinin onun için çok değerli ve kıymetli olduğunu, yakın gelecekte çok önemli bir projeye hazırlandığının bilgisini verdi.