FENERBAHÇE iNCEK TESiSLERi ‘NDE TOPLANDILAR

Fenerbahce incek tesisleri fenerbahçeliler gecesi ankara mayatta magazin ve sosyal yaşam haberleri

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Futbolcular, “Hedef 1 Milyon Üye” projesi’nin tanıtımı için Ankara’daki Fenerbahçe incek Tesisleri’ne geldi.

Fenerbahçe incek Tesisleri’ndeki tanıtım gecesine, Başkan Aziz Yıldırım, Teknik Direktör İsmail Kartal ile futbolculardan Diego Ribas, Egemen Korkmaz ve Hakan Çinemre katıldı. Gecede ayrıca, CHP Milletvekilleri Mehmet Haberal, Mustafa Balbay, Fenerbahçe As Başkanları Nihat Özdemir, Mithat Yenigün, Nihat Özbağı, çok sayıda işadamı ve spor camiasının önde gelen isimleri de yer aldı.

Saat 19.07’de başlayan tanıtım gecesine gelen Başkan Yıldırım, davetlilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Sarı-lacivertli taraftarlara imza dağıtan Başkan Yıldırım ve futbolcular, taraftarlarla fotoğraf çektirdi. Başkan Aziz Yıldırım, yaptığı konuşmada Fenerbahçe camiasını elbirliğiyle daha da büyütmek için taraftarlardan, “Hedef 1 Milyon Üye” projesine ilgi göstermelerini istedi. Sarı-lacivertli kulübün, projeyle ekonomik anlamda daha da güçleneceğini vurgulayan Yıldırım, “Amacımız, Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütü olan Fenerbahçe Kulübü’nü daha da büyütmektir” dedi.

ŞAMPİYON OLACAĞIZ

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal ise “Sizlere layık olmak için elimden geleni yapacağım. Bu sene Allah’ın izniyle şampiyon olacağız” ifadesini kullandı.

Aslı, Begüm, Murat, Batuhan Özdemir

Aslı, Begüm, Murat, Batuhan Özdemir