SONBAHAR TRENDLERİ AUTUMN MELODY ETKİNLİĞİNDE

Autumn Melody-brand invest-rifat yuzuak-mayatta-18102023
Sonbahar trendlerinin bir araya getirilmesi amacıyla Başkent’te bir etkinlik düzenlendi. Autumn Melody Makeup Workshop ve Shopping Event adı verilen etkinlikte makyaj ve moda trendleri tanıtıldı.

Brand Invest tarafından düzenlenen Autumn Melody Makeup Workshop ve Shopping Event etkinliği iki gün boyunca Çayyolu Peony Cake’te gerçekleştirildi. Etkinlikte Başkentin sosyal hayatı ve cemiyetin önemli isimleri bir araya geldi. Naz Ersoy, Müge Süleymanoğlu, Nazlı Gür, Aysel Akçay, Neşe Aykut, Nilsu Alizade, Neşe Aykut ve Aydan İzol gibi isimler ile makyaj ve moda tutkunlarını bir araya geldiği etkinlikte katılımcılar bol bol alışveriş yaptı.

İlk gün ünlü make-up artist Rıfat Yüzüak katılımcılara makyaj konusunda faydalı bilgileri uygulamalı olarak anlattı. Etkinliğin ikinci gününde ise make-up artist Tuğçe Yıldız’ın doğru makyaj uygulamalarını öğrettiği work shopu gerçekleşti. Opel ve EVE’nin sponsorluğunu üstlendiği etkinlikte birbirinden değerli firmaların o güne özel ürünleri de katılımcıların beğenisine sunuldu.