ATıL KUTOĞLU ’NDAN DERNEK YARARINA DEFİLE

atil kutoğlu defilesi- ozge ulusoy

Atıl Kutoğlu ’nun Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği yararına bir defile düzenledi. Conrad İstanbul Bosphorus’ta gerçekleştirilen defileye cemiyetin önde gelen kadınları katıldı.

Defilede, Özge Ulusoy, Merve Büyüksaraç ve Ebru Öztürk’ün yanı sıra çok sayıda yerli ve yabancı manken podyuma çıktı. Defilede; Nevbahar Koç annesi Afet Karacan, anneannesi Saadet Tuğbay olmak üzere Esra Dinçkök, Banu Çarmıklı, Serra Taşkent, Ahu Tuğbay, Heves Ekinci, Aliye Semavi, Nilüfer Dinçkök Çiftçi, Banu Aksoy Tarakçıoğlu, Nazlı Keçeli, Ayşe Çavuşoğlu, Esra Civelek, Elif Gönlüm, Meltem Cumbul, Sevgi Tunga, Etel Baler, Eda Kosif, Buket Taşdelen ve İnci Gazioğlu gibi sanat ve cemiyet hayatının ünlü simaları katılımcı olarak yer aldı.

Karayipler ve Latin Amerika’ya Yolculuk

Önümüzdeki ilkbahar/yaz ve tatil sezonu için Atıl Kutoğlu bizi Ege ve Akdeniz’den geçirip, çok uzaklara Karayiplere ve Latin Amerika’ya götürüyor. Beyaz keten takımlar, volanlı elbiseler, bluzlar, rengârenk ipek şifonlardan uçuşan elbiseler, tüm bunlar koleksiyonun çarpıcı parçaları. 20 kadın ve 10 erkek olmak üzere 30 mankenin görev aldığı defilede 60 kadın kreasyonu ve 16 erkek olmak üzere toplam 76 parça sergilendi. Atıl Kutoğlu kendi imzasına sadık kalarak, bu lüks Resort koleksiyonunda etnik lüksü başka bir boyuta taşıyor. 1970’ler 80 ve 90’lardan esintiler geometri ve mimari esintilerle buluşup ultramodern, zamansız ve kalıcı tasarımlara dönüşüyor.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11