ARZU SABANCI FOR KOTON iÇiN ŞIK TANITIM

Arzu Sabancı, Gülden Yılmaz

Arzu Sabancı, Gülden Yılmaz

Arzu Sabancı’nın Koton markasıyla işbirliği yaparak oluşturduğu Arzu Sabancı For Koton koleksiyonu tanıtıldı. Koleksiyonun tanıtımı amacıyla bir davet düzenlendi. Davet, Koton Yönetim Kurulu Üyesi ve Eş Başkanı Gülden Yılmaz’ın ev sahipliğinde Pera Palace’ta gerçekleşti.

Türkiye’de modanın trend öncülerinden biri olan Arzu Sabancı, Koton markası ile işbirliği yaparak özel bir koleksiyona hazırladı. 67 parçadan oluşan, butik kalitede kapsül koleksiyon İş, sanat ve moda camiasını bir araya getiren tanıtım davetinde görücüye çıktı.

Arzu Sabancı; “gururla arkasında durduğum bir iş oldu”

Arzu Sabancı kendi stilini ve moda anlayışını yansıttığı koleksiyon için; “Sadece ismimi verdiğim değil, tüm detayları ile keyifle ilgilendiğim, gerçekten çok içime sinen bir koleksiyon oldu” ifadesini kullandı. Sabancı ayrıca: “Gururla arkasında durduğum bu 67 parçayı; moda tutkunlarının yalnızca askıda beğenmeleri için değil, üzerlerine giydiklerinde de iyi hissetmelerini sağlamak içen özenle hazırladım” dedi. Arzu Hanım, tüm tasarımlarını ful kombin şeklinde ele aldığını da belirterek; alt, üst ve dış giyime kadar tüm detayları düşündüğünü de söyledi.

Tanıtıma ünlü isimler katıldı

İş, sanat ve moda camiasından çok sayıda isimin katıldığı tanıtımda Sabancı ailesinin üyeleri de yer aldı. Davete katılanlar, Arzu Sabancı tarafından oluşturulan ArzuSabancıforKoton koleksiyonunun, tam anlamıyla kendisini yansıttığı görüşünde birleşti. Katılımcılar ayrıca, Arzu hanımın bu koleksiyonla dünya modasının son trendlerini yansıttığını da belirtti.  

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11