ARZU SABANCI FOR KOTON’A TANITIM

Gulden yilmaz-hakan sabanci-haci sabanci-arzu sabanci-arzu sabanci for koton-tanitim-04.10.2018

Arzu Sabancı ile Koton işbirliğinde ortaya çıkan markanın ilk koleksiyonun lansmanı yapıldı.

Tanıtım için Arzu Sabancı ve Koton Yönetim Kurulu Eş Başkanı Gülden Yılmaz’ın ev sahipliğinde bir davet düzenlendi. “Arzu Sabancı for Koton” markasının ekek Koleksiyonunun tanıtım daveti iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Lansmanda Arzu Sabancı’yı eşi Ömer Sabancı, çocukları Hacı Sabancı ve Hakan Sabancı da yalnız bırakmadı.

79 parçadan oluşan Arzu Sabancı for Koton Koleksiyonu her gün giyilebilen tarzı ve renk grupları ile öne çıkıyor. Siyah-beyaz-kırmızı, kahverengi-haki-camel, gri-mavi-lacivert renk birlikteliklerinde oluşan koleksiyonda Sweatshirt, tişört ve eşofman görünümlü pantolonlar ile blazer ceket ve gömlekler yer alıyor. Erkeklerin sezon içinde ihtiyacı olacak tüm parçaları sunmayı hedefleyen koleksiyon için şık dış giyim tasarımları ve kış aksesuarları da hazırlandı.

Arzu Sabancı koleksiyonla ilgili; “Eşim ve üç oğlum sayesinde erkeklerin moda dünyası her zaman yakın olduğum bir alandı, koleksiyonu hazırlarken de en büyük ilhamım eşim ve oğullarımın stilleri oldu” dedi.

Arzu Sabancı’nın moda zevkinin koleksiyona önemli bir dokunuş yaptığını ifade eden Koton Yönetim Kurulu Eş Başkanı Gülden Yılmaz ise Arzu Sabancı ile iş birliklerinde geldikleri noktadan çok memnun olduklarını belirtti.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10