ARTE CERRAHi HASTANESi ÖZEL BİR DAVETLE AÇILDI

arte cerrahi hastanesi açıldı.

Arte Cerrahi Hastanesi özel bir davetle, Çayyolu’nda açıldı. Açılış törenine CHP Ankara Milletvekili Necati Yılmaz, CHP Eski Milletvekili Sinan Aygün, Küba’nın Ankara Büyükelçisi Alberto Gonzales Casals, Gençler Birliği Spor Kulübü Başkanı Önder Cavcav, Milli Eğitim Eski Bakanlarından Metin Bostancıoğlu, Oyuncu Mehmet Auf ve Prof Dr. Çetin Harmankaya’nın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Kokteylin ardından kurdele kesme töreni gerçekleştirildi. Çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşen açılış töreninde kurdeleyi, Alberto Gonzales Casals, İrfan Gürler, Necati Çetinkaya, Önder Cavcav ve Can Gürler birlikte kesti.

Can Gürler ve Oğuz Engiz Konuklarla İlgilendi

Kurdele kesimi öncesi ve sonrasında; Hastane Kurucusu Can Gürler ve Hastane Genel Müdürü Oğuz Engiz misafirleriyle ilgilenirken hastane hakkında bilgiler de verdi.

Arte Cerrahi Hastanesi’nde tam donanımlı ameliyathaneler, yoğun bakım ünitesi, doğumhane ve yenidoğan yoğun bakım ünitesi bulunuyor. 75 yataklı butik hastanede bununla birlikte, dünya standartlarında sağlık hizmeti uygun maliyetlerle sunuluyor. Dahiliye, pediatri, kardiyoloji, dermatoloji, nöroloji, göğüs hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, ortopedi, üroloji, genel cerrahi, göz, ağız ve diş sağlığı, kulak-burun-boğaz, branşlarının bulunduğu hastanede; normal doğum ve sezaryen doğumları yapılabiliyor. Genel yoğun bakım ve koroner yoğun bakım ünitelerine ek olarak tam donanımlı bir radyoloji ünitesi ve tıbbi laboratuvar altyapısı da bulunuyor.

arte cerrahi hastanesi açıldı.

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.