ART BLEND ÇAĞDAŞ SANATÇILARI BULUŞTURDU

Gizem Tatlici-Hulya ebi sekercioglu-Tarek Mourad-Esra ustunkaya-art blend-Four Seasons Hotel Bosphorus-16.01.2019Çağdaş Türk Sanatını ve sanatçılarını desteklemek amacıyla ART BLEND adıyla sergi düzenlendi.

Heykel, yağlı boya resim ve enstalasyondan oluşan eserler; iş, cemiyet ve sanat dünyasından ünlü isimlerin beğenisine sunuldu. Sergi açılışında modern ile gelenekseli bir araya getiren bir proje sanatseverlerle buluştu.

Collectable ArtandDesign ismi altında, Gizem&Ayşe Tatlıcı ve Hülya Çebi Şekercioğlu danışmanlığında gerçekleştirilen ART BLEND sergisinin ev sahipliğini, Four Seasons Hotels Istanbul Genel Müdürü Tarek Mourad ile Esra Üstünkaya üstlendi. Serginin açılış kokteyline aralarında Aslı-Murat Pilevneli, Ayşegül Hotiç, Elif Edes Tapan, Jülide Berkman, Sevgi Toprak Tunga, Zafer Kozanoğlu ve Merve Büyüksaraç gibi isimlerin olduğu iş, cemiyet ve sanat dünyasının ünlü simaları katıldı.

Şahin Paksoy, Sevgi Karay, Kerim Kılıçaslan, Kurt Bullend, Bülent Çınar, Erkan Yaprakkıran ve Bülent Morgok’un aralarında olduğu 22’den fazla sanatçıyla, Mimar Sinan Üniversitesi öğrencilerinden oluşan isimlerin heykelden, yağlı boya tabloya uzanan eserleri Four Seasons Hotel Bosphorus’un Boğaz kıyısındaki terasında misafirlere sunuldu.

Sayfalar: 1 2 3 4 5