ANKARA 2014’E MERHABA DEDİ

2014 yılbaşı ankara

Yeni yıl tüm Türkiye’de coşkuyla karşılandı. Ankaralılar 2014 yılbaşı nda gönüllerince eğlendi.

Bir çok kötü anıyla hafızalarda kalan 2013 yılını geride bırakmanın mutluluğunu yaşayan tüm Türkiye gibi Ankara’da yeni yılı eğlenerek karşıladı. Siyasi atmosferin ağırlığını bir günlüğüne de olsa üzerinden atarak kendini eğlenceye veren Ankaralılar Oteller, restoranlar, gece kulüpleri ve parklarda 2014’e merhaba dedi.

İşadamı Kemal Erdoğan ve eşi Gül Hanım Ramada Plaza Hotel No4 Restoran’da aile ve yakın dostlarıyla yeni yıl yemeği yedi. Yemekte Dr Oğuz Engiz ve Eşi Banu Hanım da yer aldı.

GUL-KEMAL ERDOGANGül-Kemal Erdoğan

OGUZ-BANU ENGIZBanu-Oğuz Engiz

——————————————————————————-

Ankara cemiyetinin sevilen isimleri Ramada Plaza Hotel‘deydi. Akşam yemeğiyle başlayan ve eski dostları buluşturan yeni yıl kutlaması gece geç saatlere kadar eğlenceli görüntülere ev sahipliği yaptı.

————————————————————————————————-

Trilye’de Yılbaşı Yemeği Yediler

DOGAN ACAR, MINE ACARAnkara İl Kültür ve Turizm Müdürü Doğan Acar, yakın akrabası Devlet Tiyatroları Eski Genel Müdürü Mine Acar ile yeni yıl yemeği. 

CHP MILLETVEKILI AYTUN CIRAY ESI SELMIN VE KIZI EKIN CIRAYCHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray da eşi Selmin Hanım ve kızı Ekin ile Trilye’de yılbaşı yemeği yedi.

AHMET GORGULU VE DOSTLARIDr Ahmet Görgülü ve yakın dostları da 2014’e girerken dostlarıyla yılbaşı yemeği yedi.

———————————————————————————————————————–

JW Marriott Otel Caz müziğin Türkiye’deki Ünlü ismi Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars grubuna ev sahipliği yaptı.

Ayhan Sicimoğlu sahnede konuklarına seslendi. Sicimoğlu, Ankara’da bulunmaktan duyduğu sevinci anlattı. Sicimoğlu Ankara’yı çok sevdiğini, Roma kadar güzel olmasa da harika bir şehir olduğunu söyledi. 2013 yılında annesini kaybettiğini de belirten Ayhan Sicimoğlu, “2014’te inşallah Laik ve demokratik bir ülke oluruz” dedi.

Ayhan Sicimoğlu’nun performansını her yaştan konuğun yanı sıra bir çok yabancı hayranı da izledi. İsabella Lount Ayhan Sicimoğlu’nu dinleyip dans ederek 2014’e girdi.

————————————————————————————————————————

Holiday İnn Hotel Kavaklıdere

Ankara’nın en yeni ve şık otellerinden Holiday İnn’de Zeynep Mansur sahne aldı. Mansur’un sahnesi son derece keyifliydi. Enerjisini seyircilerine yansıtan Mansur sahnede bol bol dans etti. 2014’e Holiday İnn’de girenler bir an bile yerine oturmadan aralıksız eğlendi.

———————————————————————————————————————–

Sheraton Hotel‘de Ziynet Sali sahne aldı. 2 saat kadar sahnede kalan Sali, izleyenlerin bir dakika bile yerine oturmasına izin vermedi. Sali sahnede şarkılarını seslendirirken Okan Karacan da göbek şovu yaptı. Karacan kilo vermemin yolunun dans olduğuna kendisini fena kaptırmış olacak, saatlerce dans etti. Bir konuğun küçük çocuğunu Ziynet Sali’nin kucağına vermesi Sali’yi çok sevindirdi. Yanında Okan Karacan’ın bulunduğu Ziynet Sali, kucağında çocukla poz verdikten sonra “işte 2014’ten beklentim” dedi.

———————————————————————————————————————-

Caz Severlerin bir diğer adresi de Hotel SAMM Bistro oldu. Pınar Ayhan ve orkestrası yeni yılda Ankara’nın seçkin isimleri için sahne aldı. Caz müziği sevenlerin uğrak yeri olan Hotel SAMM Bistro yılbaşı eğlencesinin en keyifli noktalarından birisi oldu.

SABA-ALI, MELISA, MUGE AKMANSaba-Ali, Melisa, Müge Akman

AKYA GENCLER, NURSEL BASEGMEZAkya Gençler, Nursel Başeğmez

—————————————————————————————————————

Eğlence dünyasının sevilen ismi Kuşum Aydın 2014’e girerken Hilton Oteli‘nde sahne aldı. Kuşum Aydın kendine şarkıları ve eğlencesiyle yeni yılı karşılayanlara güzel bir gece yaşattı.

KUSUM AYDIN 02

—————————————————————————————————

Çankaya Belediyesi Kuğulu Park‘ta yılbaşı partisi düzenledi. Ankaralılar Kuğulu Park’taki partide 2014 yılbaşı eğlencesinde coşkuyla eğlendi. “2014’e saniyeler kala Belediye Başkanı Bülent Tanık Ankaralıların yeni yılını kutladı. Tanık 2014’te Türk halkına “hukuk ilkelerine bağlı onurlu bir yaşam” diledi. Tanık Ankaralılarla birlikte 2014’e geri sayım yaptı. 2014 lazer ve havai fişek gösterileriyle başladı.

KUGULU PARK BULENT TANIKÇankaya Belediyesi Başkanı Bülent Tanık

—————————————————————————————————————————

2014 yılbaşı nda Dedeman Otel’de olanlar, popçu Berksan’ı dinledi. Berksan konuklara unutulmaz bir yeni yıl eğlencesi yaşattı.

BERKSAN 01Berksan

———————————————————————————————————————————–

Can Hatipoğlu, Swissotel‘deki yılbaşı eğlencesinde Dj performansı sergiledi.

CAN HATIPOGLU

—————————————————————————————————————————
Rixos Grand Ankara‘da Ersan Başbuğ sahne aldı.

———————————————————————————————————————-

ORYANTAL-AYLIN-SOVUYLA-BUYULEDIOryantal Aylin