SÜPERSTAR AJDA PEKKAN BAŞKENT’TE BAZAAR AÇILIŞINDA

Ajda Pekkan gordion avm bazaar acilis (4)

Süperstar Ajda Pekkan, Ankaralı hayranlarıyla buluştu. Gordion AVM içindeki ‘Bazaar’ın açılışına katılan Pekkan, “O kadar yoğun bir temponun içindeyim ki, kendimi görebildiğim tek yer aynanın karşında makyaj yaptığım zamanlar oluyor.

Kendimi özlüyorum ” dedi. Pekkan ayrıca:”Kadınlara güç vermek için şarkı sözlerini bu şekilde belirleyip kabullendim. Ben bu kadar güçlü biri değilim. Sizlere böyle inandırdım ve bir süre sonra bende buna inandım” dedi.

“Benim bir misyonum var”

Ajda Pekkan , söyleşi öncesi Bazaar bölümünün açılışını yaptı. Kurdeleyi alkışlar eşliğinde kesen Süperstar, alanı gezerek ürünleri de yakından inceledi. Daha sonra söyleşiye geçen ünlü sanatçı, kadınların sadece bir gün değil, her günün onlara hediye edilmesi gerektiğini belirterek, “Erkekler itiraz etmesin. Bir günde onlara verelim, geri kalan günler biz kadınların olsun. İnsanın ilk önce kendisini sevmesi ve önemsemesi lazım. O yüzden insan güzel görünmeye dikkat ediyor. Bu görüntümü düzgün beslenme ve spora borçluyum. Diyet yapmıyorum ama önümüz yaz ve yapmam gerektiğini düşünüyorum. Benim bir misyonum var ve insanlara güzel enerji vermeliyim ” dedi.

“Türkiye’de alışveriş yapamıyorum”

Belenme alışkanlıkları hakkında da bilgi veren Süperstar Ajda Pekkan , “Kahvaltıyı düzgün yaparım. Öğlen yemeğini hep kaçırırım. Tuzsuz olduğu için sadece dil peyniri yerim. Akşam bazen abartıyorum, baya yemek yiyorum. Diyet yapmadığım zaman kebap yiyorum, diyet yaptığımda ise çok radikalim” diye konuştu. Sosyal medyada sadece Instagram hesabının olduğuna açıklık getiren sanatçı, ” Olmam gerektiğine inanıyorum ve çok zevk için kullanmıyorum ifadelerini kullandı. Süperstar ünlü olmanın getirdiği olumlu ve olumsuz yönleri aktarırken en çok neyi özlediği ile ilgili soruya şu cevabı verdi: “O kadar yoğun bir temponun içindeyim ki, kendimi görebildiğim tek yer aynanın karşında makyaj yaptığım zamanlar oluyor. Çok arkadaşımı doğru dürüst göremiyorum. Şöhret çok güzel, hoşuma gidiyor. Sokaklarda rahat yürüyemiyorum ve üzerimdeki baskı eve kapanmama neden oluyor. Kıyafetlerimi birileri getiriyor. Sadece yurt dışında kendim alışveriş yapabiliyorum. ”