BAŞKENTTE SEVGİ DOLU 14 ŞUBAT

SELIM AKIN, DILARA AKIN, SERKAN NEZIROGLU, SELIN NEZIROGLU, KAYA

14 Şubat Sevgililer Günü renkli geçti. Müzik dünyasının sevilen isimlerinin sahne aldığı kutlamalarda, çiftler, aşklarını pekiştirdi.

Sevgililer Günü’nü dışarda kutlamak isteyenler o kadar fazlaydı ki, adına Sevgililer Günü trafiği diyebileceğimiz bir yoğunluk vardı akşam saatlerinde. Tabiiki akşam yemeğe saatinde bir anda yollardaki araç trafiği bitti. Sevgilisiyle romantik bir akşam yemeği yemek isteyenler restoranlardaki masalarında yerlerini aldı. Restoranlar Sevgililer Günü konseptiyle konuklarını ağırladı. Ancak bazı mekanlarda özen gösterilmeyen husus müzik oldu. Sevgililer Günü yemeğinde misafirlerine Sıla’nın “Tam da Bugün” isimli ayrılık şarkısını dinleten bir yere bile rastladık. Ankara’da bir otelin içerisinde yer alan ve en şık restoranlardan birisinde de öyle bir sessizlik vardı ki, sevgilinize söyleyeceğiniz en masum sevgi sözcüğü bütün konuklar tarafından duyulabilirdi. ilginç olan ise bir kebapçıda house müzik çalıyor olmasıydı. Bakalım Sevgililer Günü’nü kimler nerede geçirmiş…

Gözlerden uzak geçirdiği iki ay sonunda yeni bir imajla geri dönen güzel şarkıcı Deniz Seki, Sevgililer Günü’nde Rixos Otel’de sahne aldı.

Sevilen şarkılarını seslendiren Deniz Seki, gecede tüm sevenlere mutluluk diledi. 

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9