EROL ERDiNÇ ’E ŞÖVALYE NİŞANI - mayatta diplomasi

EROL ERDiNÇ’E ŞÖVALYE NİŞANI

laurent bili, erol erdinc

Hacettepe Üniversitesi Senfoni Orkestrası Şefi Profesör Erol Erdinç ‘e Fransa’nın “Chevalier de I’Ordre des Arts et des Lettres” sanat ve edebiyat şövalyelik nişanı verildi.

Fransa’nın Ankara Büyükelçiliğinde düzenlenen törende, Erdinç’e şövalyelik nişanını, Fransa’nın Ankara Büyükelçisi Laurent Bili takdim etti. Törende, Erdinç’in müzik yaşamı ve ödülleriyle ilgili bilgi veren Büyükelçi Bili, sanata katkılarından dolayı Erdinç’i onurlandırmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Erol Erdinç de, büyükelçi Bili’ye teşekkür ederek, dünyada saygı duyulan ve uluslararası prestije sahip olan bu nişanı alan değerli sanatçıların arasına katılmış olmanın kendisini çok mutlu ettiğini söyledi. Erdinç tören öncesi katılımcılara küçük bir konser de verdi.

FARK YARATAN KİŞİLERE VERİLİYOR

Fransa’nın ‘Chevalier de I’Ordre des Arts et des Lettres’ sanat ve edebiyat nişanı, Fransa Kültür Bakanlığı himayesinde, Fransa ve dünya çapında sanat ve edebiyatın gelişimine sunmuş oldukları katkılarla fark yaratan kişilerin takdirini simgeleyen bir Fransız nişanıdır.

sabine bili, vera erdinc, erol erdinc, laurent biliSabine Bili, Vera-Erol Erdinç, Laurent Bili

← →

Devamını oku:
taylor momsen
TAYLOR MOMSEN YENİ KLİBİNDE ÇIPLAK

Gossip Girl'den tanıdığımız oyuncu ve şarkıcı Taylor Momsen, yeni video...

İŞ İNSANLARI 23. YILI KUTLADI

Ankara Genç İşadamları Derneği ( ANGIAD ) kuruluşunun 23. Yılı...

Kapat