ÖZKAY CAVCAV İLE VERDA ÖNEN EVLENDİ

← →

Özkay Cavcav, Verda Önen

Ankaralı işadamı Necdet Cavcav’ın oğlu Özkay Cavcav ile Dış Ticaret Eski Müsteşarı ve Dünya Türk İşadamları Vakfı Başkanı Ertuğrul Önen’in kızı Verda Önen Sheraton Otelinde düzenlenen düğünde hayatlarını birleştirdi.

6 ay önce yakın dostlarının katıldığı bir doğum gününde tanışan genç çift aradan fazla zaman geçmeden aile arasında nişanlandılar. Düğün için geçtiğimiz hafta sonunu uygun bulan Özkay Cavcav ile Verda Önen’in bu mutlu gününde, yaklaşık 600 davetli yer aldı. Konukları, aile büyükleri karşılarken tebrikleri de kabul ettiler. Konukların gelmesinin ardından kokteyl sona ererken davetliler salondaki yerlerini aldı. Şimdi sıra genç çiftin hazırlıklarını tamamlayarak salondaki yerlerini almasına geldi. Özel olarak hazırlanmış çiçeklerle bezenmiş nikah masasına oturmak kırmızı halının üzerinde ilerleyen çifte konukların alkışları eşlik etti.

Süleyman Demirel Şahitler Arasında

Evliliğe evet demek için masaya oturan çifte şahitlik etmek üzere 9’ncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Eski Bakanlardan Işılay Saygın, İşadamı Necmi Cavcav ile İşadamı İlhan Cavcav’ın eşi Nazan Cavcav davet edildi. Sorulan soruya sırayla evet cevabını veren Özkay-Verda Cavcav konukların ve ailelerinin heyecan dolu bakışları arasında evlendiler. Evlenme cüzdanını veren 9’ncu Cumhurbaşkanı Demirel, çifte ömür boyu mutluluk diledi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden eğlencenin ardından yeni evli çift balayı için Dubai’ye gitti.

← →