YENİ BMW i8 ROADSTER İLK KEZ GÖRÜCÜYE ÇIKTI

← →
Uğur Sakarya, Ali Vahabzadeh-Hakan Tiftik

Uğur Sakarya, Ali Vahabzadeh, Hakan Tiftik

Yeni BMW i8 Roadster modeli Türkiye’de ilk kez görücüye çıktı.

BMW’nin yeni modeli i8 Roadster İstanbul’da düzenlenen şık bir tanıtım davetinde ilk kez gösterildi. İş, sanat ve cemiyet dünyasından ünlü isimlerin büyük ilgi gösterdiği gece Les Ottomans Hotel’de gerçekleşti.  Gecede ayrıca, BMW’nin premium üst segment modelleri de davetlilerle buluştu.

Oyunun kurallarını değiştiren yenilikleri, standartları belirleyen konforu ve göz alıcı tasarımı ile modern lüksün temellerini atan BMW 7 Serisi davetlileri bu ayrıcalıklı gecede karşılarken, gecenin sürprizi ise Türkiye’de ilk defa otomobil severlerin karşısına çıkan Yeni BMW i8 Roadster ile BMW 7 Serisi de gecede tanıtıldı.

Borusan Otomotiv Yönetim Kurulu Eş Başkanı Ali Vahabzadeh, Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Hakan Tiftik, BMW / MINI / BMW Motorrad Genel Müdürü Uğur Sakarya’nın yanı sıra Sadettin Saran, Gilman-Mesut Karadeniz, Murat Kolbaşı, Alinur Velidedeoğlu, Mustafa Süzer, Beyhan-Adil Benardete, Meral-Hasan Kosif, Kağan Gökalp, Hilal Kosif, Selim Kosif, Selda-Aclan Acar, Tuncay Aşcı, Tülay-İbrahim Dölen gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasından birçok ünlü isim katıldığı tanıtım geçesindi Defne Samyeli canlı performans sergiledi.

← →

Devamını oku:
Turk Egitim Dernegi ( TED ) Sosyal Hizmetler Komitesi tarafindan cay daveti duzenlendi.
TED SOSYAL HiZMETLER KOMiTESi’NDEN ÖĞRENCİLERE DESTEK

Tweet Türk Eğitim Derneği ( TED ) Sosyal Hizmetler Komitesi...

Sedef Yavuzalp Sergisi KEV Sanat Galerisi'nde
SEDEF YAVUZALP SERGiSi KEV SANAT’TA

Tweet Sedef Yavuzalp ’in 25 eserden oluşan sergisi Köksal Eğitim...

Kapat