KIŞ SEZONU RENKLİ BİR PARTİYLE AÇILDI

← →

Türkiye’nin gözde kayak merkezlerinden Palandöken’de kayak sezonu açıldı.

Kayak sezonunun açılışı bir partiyle kutlandı. Yapı Kredi ve Mercedes-Benz tarafından Sway Hotels’ gerçekleşen sezon açılış partisine cemiyet ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra, magazin dünyasının ünlü isimleri ve influencer’lar da katıldı.

Yapı Kredi Winter Escape’e katılan ünlü isimler arasında; Eda Kosif, İpek Varol, Javier-Hilal Kosif Piles, Kerem-Aslı Hotiç Türker, Berrin Ak, Gülgün Çavuşoğlu, Deniz Özkök, Yasemin Berkman-Yılmaz Manisalı, Burcu Esmersoy, Pınar Altuğ-Yağmur Atacan, Ivana Sert, Serenay Aktaş, Tuğba Melis Türk, Asuman Dabak, Serhan Onat, Gizem-Arda Zor, Can-Polen Atay vardı.

Yapı Kredi Winter Escape sezon açılış partisi, Deniz Sipahi’nin canlı performansıyla seçkin davetlilere keyifli anlar yaşattı. Ayrıca DJ Andreas Moles, Tai the Percussionist ve DJ David Şaboy eğlencenin zirveye çıktığı partileri ateşlediler. Otelde geleneksel hale gelen ve kayak hocalarının gerçekleştirdiği meşaleli kayak gösterisi katılımcıların beğenisini topladı.

Deneyim ve Eğlence Zirveye Taşındı

Partide müzik ve eğlencenin yanı sıra, zirvede barbekü partisi, özel olarak hazırlanan gastronomik ve lifestyle deneyimlerin tadını çıkaran katılımcılar kış sezonuna renkli bir başlangıç yaptı.

Davetliler, açılış partisine özel hazırlanan etkinlikte off-road araçları deneyimleme fırsatı da buldu.

← →

Devamını oku:
Gizem Tatlici-Hulya ebi sekercioglu-Tarek Mourad-Esra ustunkaya-art blend-Four Seasons Hotel Bosphorus-16.01.2019
ART BLEND ÇAĞDAŞ SANATÇILARI BULUŞTURDU

TweetÇağdaş Türk Sanatını ve sanatçılarını desteklemek amacıyla ART BLEND adıyla...

bon art acilis-mona zand-nader rahbar-28.09.2019
BONART EL YAPIMI ÜRÜNLER TANITILDI

Tweetİranlı sanatçı Mona Zand’ın geleneksel ve modern İran izlerini taşıyan...

Kapat