V1 CHALLENGE ’DAN 3. YIL ÖDÜL TÖRENİ

 V1 Challenge

Popüler yarış serisi V1 Challenge ’ın altın, gümüş ve bronz kupaları düzenlenen ödül töreni ile sahiplerini buldu.

Power Group Media Center’da gerçekleşen ödül töreni sürprizlere ve renkli görüntülere sahne oldu. Gecede otomotiv ve motorsporlarının tanınan simalarının yanı sıra iş hayatından birçok ünlü isim bir araya geldi.

VOLKICAR’IN ALTIN KUPASI CAN TOLON’UN

2013 sezonunda tüm yarışları kazanarak şampiyon olan MSA pilotu Can Tolon Altın Kupa’sını Volkan Işık’tan alırken, Gümüş Kupa’nın sahibi ISS pilotu Burak Çukurova ve bronz Kupa’nın sahibi ise Garanti Filo pilotu Göksun Erkek oldu. Kadın pilotlar birincisi Didem Kargın ve ikincisi Oya Eren bu görkemli gecede ödüllerine kavuştu. Üçüncü senesinde V1 Challenge’ın hedeflerine bir adım daha yaklaştığını söyleyen Volkan Işık; “ motorsporlarında VOLKICAR ile yeni bir yarış ruhu oluştu. Sezon boyunca bizlerle olan herkese teşekkür ederiz, yeniliklerin ve ilerlemenin arkası kesilmeyecek” dedi.

GECENİN SÜRPRİZİ VOLKICAR’IN ANİMASYONU OLDU

Volkan Işık’ın açılış konuşmasının ardından, ekranlarda Türkiye’nin yarış otomobili VOLKICAR’ın animasyon filminden kısa bir sahne oynadı. İlk kez izleyenlerin karşısına çıkan VOLKICAR’ın animasyon karakteri büyük beğeni kazandı. VOLKICAR animasyon filmi önümüzdeki zamanlarda gerçekleşecek sürpriz projelerle ilgili merak uyandırdı.

V1 Challenge ödül töreni sponsorlara verilen teşekkür plaketleri ve Power FM djlerinin müzikleri ile yapılan partinin ardından son buldu.

Kenan SofuogluVolkan Işık, Kenan Sofuoğlu

Devamını oku:
LEZZET KARIŞIMLARI COPPER SPORTS BAR’DA

Tweetİçecek kültürünü doruk noktaya taşıyan Mixology sanatı Ankara’da lezzet tutkunlarına...

Giselle Tavilson - jewel maidan ankara açılış gecesi - mayatta haberler
JEWEL RESTORAN KEMAN ŞOVLA AÇILDI

TweetJewel Restoran Maidan Avm’de hizmete girdi. Ankara’nın yeni sosyal alanı...

Kapat