ViCTORiA'S SECRET FASHiON SHOW 2016'YA SAATLER KALA

ViCTORiA’S SECRET FASHiON SHOW 2016’YA SAATLER KALA

← →

NEW YORK, NY - NOVEMBER 27: Victoria's Secret models Josephine Skriver, Martha Hunt, Sara Sampaio, Taylor Hill, Lais Ribeiro, Jasmine Tookes, Alessandra Ambrosio, Romee Strijd, Adriana Lima and Elsa Hosk depart for Paris for the 2016 Victoria's Secret Fashion Show on November 27, 2016 in New York City. (Photo by Mike Coppola/Getty Images for Victoria's Secret)

Victoria’s Secret Fashion Show 2016 ’ya saatler kala meleklerden birbirinden renkli görüntüler gelmeye başladı.

Her yıl düzenlenen ve milyonlarca kişiyi ekran başına kilitleyen Victoria’s Secret Fashion Show için geri sayım başladı.

Victoria’s Secret Paris’te gerçekleştireceği moda şöleni güzeller de son hazırlıklarını tamamladı. Dünyaca ünlü top modeller, Paris’teki şov öncesi uçağa binerken poz verdi.

Victoria’s Secret’in tüm modellerinin bir araya geldiği kareler havalimanında çekildi. Sempatik ve eğlenceli tavırlarıyla dikkat çeken güzeller yolculuk öncesi hayli keyifliydi.

PARİS’TEN EĞLENCELİ GÖRÜNTÜLER

Paris’e ulaştıktan sonra da hemen Eiffel Kulesi’ni ziyarete giden Victoria’s Secret’in güzel mankenleri bol bol özçekim yaptı. Eiffel turunun ardından; Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge, Elsa Hosk, Jasmine Tookes, Josephine Skriver, Lais Ribeiro, Martha Hunt, Romee Strijd, Sara Sampaio, Stella Maxwell, Taylor Hill’in yanı sıra, Kendall Jenner, Gigi Hadid, Bella Hadid, Irina Shayk gibi süper modellerin de yer alacağı şovun sahne arkası hazırlıklarına başladı.

← →

Devamını oku:
Yoğun iş temposu arasında tatlı bir mola için bir bardak vişne suyu için.
ViŞNE SUYU İÇEREK DİNLENİN

Yoğun iş temposu arasında tatlı bir mola için bir bardak...

Cole Haan ve Mosafer armada avm - mayatta haberler
COLE HAAN VE MOSAFER ANKARA’YA GELİŞİNİ KUTLADI

Cole Haan ve Mosafer Armada AVM’de açtıkları yeni mağazalarıyla rotalarını...

Kapat