VAKKORAMA V2K ARJANTİN CADDESİ'NDE AÇILDI

VAKKORAMA V2K ARJANTİN CADDESİ’NDE

betina-hakko-cem-hakko-mega-kawale-funky-C

Vakkorama V2K Türkiye’deki ilk mağazasını Cem Hakko’nun ev sahipliğinde Ankara Kavaklıdere’deki Arjantin Caddesi’nde açtı.

Dünyaca ünlü markaları bünyesinde barındıran Vakkorama V2K, ayakkabıdan Tşörte, jean’den abiyeye ve çantaya kadar bir çok ünlü markanın ürünlerini yeni mağazasında bir araya getirdi. New York’un havasını Ankara’ya taşıyan mağaza,Amerika’nın bir çok ünlü markasını da ilk kez Türk müşterilerin beğenisine sunmuş oldu. Mağazanın iç tasarımında Soho stilinin yansıması olan New York yaşam biçiminin ikonları kullanıldı. New york’da olduğu gibi mağazanın duvarlarında ise 70’li yılları yansıtan tuğla duvar ve formlar kullanıldı. Özellikle genç yaştaki insanları hedef alan Vakkorama V2K’da dünyaca ünlü R&B sanatçısı Jennifer Lopez’in markası olan Sweetface By Jennifer Lopez, Puff Dady ismiyle tanınan dünyaca ünlü Rap yıldızı Sean Combs ve markası Sean By Sean Combs, New York’lu moda dehası Betsy Johnson, Anna Sui, Antik Denim, True Religion, Joes Jeans, Rebecca Taylor, Frankie B, Tracy Reese, Syschels ve Ben Shermans gibi bir çok ünlü ismin tasarımları da aynı konseptte bir araya geldi. Mağazanın açılışında ev sahipliğini Cem Hakko ve Zarif eşi Betina Hakko üstlendi.

NY’den Soho Esintisi

Geçtiğimiz günlerde açılan mağazada birbirinden seçkin sima da ilk günden alışveriş için mağazayı ziyaret etti. Açılışa katılan davetliler ile Cem – Betina Hakko çifti yakından ilgilendi. Vakko’nun mağaza müdürleri ve çalışanları da New York esintisini buraya taşımak amacıyla üzerinde “İ Love NY” yazılı tişörtler giydi. Başkentte adeta New York havasını estiren açılışın yapılacağı saat yaklaşırken tüm çalışanlarla birlikte Cem – Betina Hakko çifti de çalışmalara yardım ederek herhangi bir eksiklik olmaması için azami özen gösterdi. Bir ara Betina Hanım davetlilere ikram edilecek meyveleri kendi elleriyle yerlerine yerleştirerek hazırlıklara hız verdi. Mağazada son hazırlıklar sürerken Arjantin Caddesi’ne dağılan, kıyafetlerinin üzerlerinde Vakkorama V2K yazılı görevliler, caddede yürüyenlere ve arabalarıyla caddeden geçenlere hediyeler dağıttı. Zaman geçtikçe son hazırlıklar da tamamlandı. Bu özel gün için konuklar bir bir telefonla aranarak davet edildi. Telefonla özel olarak davet edilen konuklar ise bu özel gün için düzenlenen partiye katılarak açılışta yer aldılar. Akşam saatleri geldiğinde ise Arjantin Caddesi Vakkorama’nın ışıklarıyla aydınlandı. Partinin başlamasına az bir süre kala ünlü Dj Mega Kawale mağazaya geldi. Açılış için hazırlanan New York taksilerinin benzeri bir araçhazırlanarak üzerine NY Taxi daması yerleştirildi. Ünlü DJ’i getiren taksi daha sonra Arjantin Caddesi’nde tur attı. New York’tan özel olarak gelen Dj Mega Kawale müzikleriyle açılışa renk kattı. Partide Alcoholoco tarafından hazırlanan Mohito kokteylleri ile birlikte kuru meyve ve çeşitli yiyecek ikramları yapıldı. İçecekler konuklara üzerlerinde Vakkorama yazılı bardaklarda dağıtıldı. Mağazanın vitrinlerinde yer alan ve Aysu tarafından hazırlanan su şişeleri dahi Vakkorama amblemiyle vitrinlerde yer aldı. Gecenin ilerleyen saatlerine parti son bulurken, Cem – Betina Hakko çifti misafirlerini uğurladı.

önceki haber
← →

Devamını oku:
sevda kuşun kanadında özet fragman
SEVDA KUŞUN KANADINDA 14. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA

oktoberfeskt - Eberhard Pohl, Philip Erbach
OKTOBERFEST EĞLENCESİ ANKARA’DA

MUTFAKTAKİ FORMÜLÜNÜZ “HAYAL GÜCÜNÜZ”

Kapat