VAHŞi KRALLIK NAT GEO WiLD EKRANLARINDA

VAHŞi KRALLıK NAT GEO WiLD EKRANLARINDA

BOTSWANA- Hyena Clan member approaches last remaining water hole on Savute Marsh, located south at Marabou Pan. (Photo credit: National Geographic Channels/NHFU)

Afrika’nın Savute bölgesindeki etcilleri konu eden Vahşi Krallık , 4 Aralık’tan itibaren her Pazar 19.00’da Nat Geo Wild ekranlarında.

Savute bölgesinin her mevsiminin etçillerin hayat döngüleri üzerindeki etkilerinin anlatıldığı Vahşi Krallık, 4 Aralık’tan itibaren her Pazar 19.00’da Nat Geo Wild ekranlarına gelecek.

Bazı zamanlarda cömert bazı zamanlarda zalim olabilen Savute bölgesi gibi, 6 bölümlük bu belgesel seride zaman zaman hayat dolu zaman zaman da ölümcül anlarıyla izleyicileri ekran başına bağlıyor.

Savute’nin etçiller üzerindeki etkisini

izlediğimiz belgesel seride, yağmurlar yağınca doğumlar oluyor, bu süreçte hayat filizlenirken dünyanın döngüsü gereği toprağın kavrulup tüm yeşilliklerin tükenmesi de kapıda. Etçiller skalasında ise süreç farklı işliyor. Giderek azalan kaynakların bir sonucu olarak aslanlar aslanlara, aslanlar leoparlara, leoparlar köpeklere, çakallar ise hepsine karşı rekabet etmek zorunda kalıyor.

 

Devamını oku:
emre erturk wyndham ankara (2)
EMRE ERTÜRK RENKLERE HAYATINIZDA YER VERİN

Dünyaca ünlü tasarımcı ve ressam Emre Ertürk Ramada Plaza’da No4...

NAGiHAN ÇOL ’A SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

Nagihan Çol ’un doğum gününde eşi Sefa Çol sürpriz bir...

Kapat