TUVANA BÜYÜKÇINAR VANILLA KOLEKSİYONUNU MBFWİ’DE TANITTI

Tuvana-Buyukcinar-tuvanam-vanilla-mbfwi2020-mayatta-13.10.2020.jpg

Modacı Tuvana Büyükçınar ‘ın Tuvanam SS 2021 Vanilla koleksiyonu, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un ilk günü gerçekleşen dijital defile ile moda tutkunlarının beğenisine sunuldu.

Avrupalı sömürgecilerin kolonileştikleri ülkelerdeki etnik kültürlerin birleşiminden doğan akımlardan esinlenilerek oluşturulan koleksiyon, renk, doku, stil ve kumaşlarda Kuzey Afrika Tanca, Marakeş, egzotik Pasifik Adaları, Tahiti, Polonezya, Güney Amerika, Brezilya, Haiti ve Karaib etkileri barındırıyor.

25 parçadan oluşan Tuvanam SS 2021 Vanilla Collection, ipek alaşımlı koton, keten, vual, kupra, poplin ve terikoton gibi doğal içerikli kumaşlarla, beyaz, ekru, kiremit kırmızı, mavi, yeşil ve hardal tonlarında, gündüzden geceye devam edilebilecek fonksiyonel tasarımlar sunuyor. Tuvana Büyükçınar Demir’in ikonikleşmiş klasik formları, işleme detaylarıyla güçlü Tuvanam kadınını tamamlıyor. Çekimleri GalataPort İstanbul’da gerçekleştirilen defilede, styling Hakan Öztürk, koreografi Uğurhan Akdeniz imzası taşıyor.

Devamını oku:
DR. TUBA GÜNEBAK YENi OFiSiNiN KAPILARINI AÇTI

Tweet Dr. Tuba Günebak Beslenme Danışmanlığı ve Eğitim Merkezi’nin kurucusu...

Şili’nin Ankara Büyükelçisi Fernando Varela Halma Kreiken Rasathanesi
TÜRK ASTRONOTLAR UZAY İÇİN İLK ADIMI ATTI

Tweet Şili’nin Ankara Büyükelçisi Fernando Varela Halma Kreiken Rasathanesi ’ni...

Kapat