TREN , GECE HAYATINDA YENİ MEKAN - mayatta gece

TREN , GECE HAYATINDA YENİ MEKAN

← →

tren-ankara-serdar-ortacTren adlı mekan Filistin Caddesi’nde açıldı. Başkent gece hayatı yaz tatilinin arıdndan hız kazandı. Birçok şehirde farklı konseptlerle eğlenceseverlerin karşısına çıkan Tren, Ankara’da da açıldı. Filistin Caddesi’nde hizmete giren mekanın açılış gecesinde Serdar Ortaç ve Demet Akalın sahne aldı. Ankaralı eğlence müdavimlerinin kapısında izdiham oluşturduğu açılış gecesinde ünlü sanatçılar Serdar Ortaç ve Demet Akalın sahne aldı. İkili birbirinden hareketli şarkılarıyla Ankaralıları coşturdu.

Gece yarısı kapılarını açan mekanın kapısında uzun kuyruklar oluştu. Sahneye ilk Demet Akalın çıktı. Eğlenceli repertuvarlarını Ankaralılar için söyleyen Akalın, dansçıları eşliğinde eğlenceli bir şova imza attı. Gecenin diğer konuğu ise Serdar Ortaç’tı. Sanatçı kariyeri boyunca bir imza attığı bir çok şarkıyı Ankaralılar için söyledi. Sahnede nostalji yapan Ortaç, son dönemin hit şarkıları İki Deli, Gıybet gibi şarkılarını Ankaralılarla hep birlikte söyledi. Konser etkinliği sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.

tren-ankara-demet-akalin
EĞLENCELİ KONSEPT
Haftada sadece cuma ve cumartesi günleri hizmet verecek mekanın konsepti de oldukça dikkat çekiyor. Mekanın girişinde isme uygun oluşturulan tren ve ray, Ankaralı eğlence tutkunlarına farklı bir atmosfer yaşatıyor. Türkiye’nin en büyük Tren’i olan mekan, locası bulunan konuklarına da Hummer limuzin ile transfer hizmeti sunuyor.

← →

Devamını oku:
YEME SANATINI SERGİLEDİLER

800 yıllık Chaine ritüelleri Trilye’deki yemekte yerine getirildi. Chaine des...

gülriz sururi ankarada tukal yeniyil yemegi - mayatta magazin haberler
GÜLRiZ SURURi “TİYATRO BANA YOL GÖSTERDİ”

Usta Tiyatro Oyuncusu Gülriz Sururi Ankara’da Tüm Kadın Lobisi Derneğinin...

Kapat